Príslušenstvo

Všetko, čo by mohlo tvoje zariadenie potrebovať, nájdeš prehľadne a na jednom mieste. Rôzne druhy príslušenstva ti umožnia využívať tvoj prístroj naplno. Či už zháňaš náhradnú batériu, ochranný kryt, držiak do auta alebo powerbanku, zo širokého výberu značkového príslušenstva si u nás vždy vyberieš.

Ponúkame príslušenstvo pre všetky typy zariadení rôznych výrobcov. Či už zháňaš príslušenstvo pre mobil, tablet alebo notebook, náš výber je skutočne rozmanitý. Nakúpiš u nás puzdrá a kryty, držiaky, ochranné fólie a sklá, pamäťové médiá, nabíjačky, stylusy a klávesnice, slúchadlá, batérie, káble a redukcie, reproduktory, periférie pre Apple Mac a mnoho ďalšieho.

Púzdra a kryty ochránia telo tvojho zariadenia pred poškodením. Vyberaj medzi flipovými puzdrami, odolnými puzdrami, cestovnými na bicykel či šikovnými puzdrami s batériou.

Držiaky slúžia na uchytenie tvojho prístroja. Môžu slúžiť na prichytenie v aute či na bicykli. Niektoré držiaky môžu tvoje zariadenie zároveň nabíjať.

Ochranné fólie a sklá slúžia na ochranu displeja zariadenia. Fólie sa ľahšie aplikujú, sklá ale poskytujú vyššiu mieru ochrany. Vyberaj medzi 2,5 a 3D sklami podľa typu displeja.

Pamäťové médiá slúžia na rozšírenie pamäte alebo zálohovanie dát z vášho prístroja. Flash disky, SSD disky a pamäťové karty ti poskytnú takmer neobmedzené možnosti úložiska.

Nabíjačky dohliadnu na úroveň batérie tvojho prístroja. Nájdeš u nás nabíjačky sieťové, bezdrôtové, do auta alebo záložné (tzv. powerbanky).

Stylusy a klávesnice uľahčia prácu s tvojím zariadením. Vyberaj medzi drôtovými a bezrátovými klávesnicami.

Brašne a batohy slúžia na bezpečné a ľahké prenášanie tvojho zariadenia.

Batérie sú v každom zariadení. V ponuke máme výmenné batérie do smartfónov alebo tiež klasické ceruzkové.

Káble a redukcie prepájajú tvoje zariadenie so zdrojom napájania alebo iným prístrojom. Redukcia slúži na zvýšenú kompatibilitu konektivity zariadenia.

Fitness náramky a hodinky meria tvoj tep a dokážu dlhodobo sledovať tvoj športový výkon.

Šport a zdravie obsahuje všetky športové fitness vychytávky vrátane senzorov a tlakomerov.

Medzi vychytávky, ktoré ti spríjemnia prácu alebo prinesú zábavu, patria kamery, drony, projektory alebo tlačiarne.

V kategórii služby a ostatné nájdeš softvér pre svoje zariadenia, SIM karty a rezačky na zmenu veľkosti av neposlednom rade handričky a spreje na údržbu elektroniky.

Viac Menej