Herná konzola Xbox Series X

Chceš sa ponoriť do hry a mať herný zážitok, ktorý naozaj stojí za to? Máme pre teba ideálnu hernú konzolu - Xbox Series X. Zabudni na okolitý svet a uži si obľúbenú hru s perfektným výkonom, grafikou a ďalšími funkciami. Objav všetky skvelé funkcie, ktoré táto konzola ponúka. Chceš sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní.

Funkcia Xbox Series X

Xbox Series X, uvedená na trh spoločnosťou Microsoft v roku 2020, prináša niekoľko dôležitých inovácií a technických vylepšení, ktoré ti zaručia prvotriedny herný zážitok. Ponúka výkonný čip AMD RDNA 2, ktorý disponuje 12 TFLOPS výpočtového výkonu, čo znamená, že hry budú vyzerať realistickejšie a ponúknu oveľa vyššie rozlíšenie. Vďaka rýchlemu SSD úložisku hry bleskovo načítaš a so spätnou kompatibilitou si užiješ aj staršie hry s lepšou grafikou a výkonom. Ray tracing technológia zaistí realistickejšiu grafiku, zatiaľ čo 4K rozlíšenie prinesie detailnejšie a jasnejšie spracovanie. A s technológiou Dolby Atmos dostaneš zvukový zážitok novej úrovne.

A čo je najlepšie? Jej elegantný dizajn doplní každý interiér a vďaka univerzálnosti môžeš konzolu postaviť vertikálne aj horizontálne, akokoľvek budeš chcieť.

V čom sa líšia Xbox Series X a Xbox Series S?

V roku 2020 prišla na trh nielen Xbox Series X, ale aj jej odľahčená verzia Xbox Series S. Hoci sa zdajú byť obe verzie podobné, rozdielov je hneď niekoľko. Xbox Series X podporuje 4K rozlíšenie, ray tracing, má vyšší výpočtový výkon, lepšiu grafiku a disponuje aj väčším interným úložiskom (1 TB SSD).

Avšak, s vyšším výkonom prichádza vyššia cena. Xbox Series X je teda konzola vhodná pre hráčov, ktorí sú ochotní investovať do konzoly viac. Xbox Series X má tiež optickú mechaniku, takže môžeš hrať ako s fyzickými kópiami hier, tak digitálne.

Obľúbené príslušenstvo pre Xbox Series X

Chceš vyťažiť maximum z herného zážitku? Zaobstarajte si profesionálny herný ovládač Xbox Wireless Controller Elite Series 2 pre dokonalé ovládanie a Xbox Wireless Headset slúchadlá pre ešte lepšie herné audio.

Najnovšie herné tituly

Zahraj si najnovšie herné tituly, ako sú Starfield, Forza Motorsport, NBA 2K24 alebo Star Wars Outlaws. Vyber si podľa svojich preferencií a pusť sa do hrania!

Viac Menej
Xbox Series X 1 TB
Herná konzola - Priprav sa na revolúciu v konzolovom hraní. Xbox Series X - nová konzola od Microsoftu prináša odvážny dizajn, najvyšší... více
Za cenu 449,10 € s kódom 10EXTRA
Na sklade > 5 ks
Expedujeme Dnes
499,00 €
415,83 € bez DPH
K obľúbeným Porovnať