Star Wars Outlaws Limited Edition (XSX)

Predobjednávky

Star Wars Outlaws Limited Edition (XSX)

Predobjednávky
Hra pre XSX - Zaži vôbec prvú hru Star Wars s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva medzi udalosťami The Empire Strikes Back a Return of the Jedi. ~000000 ~ skúmaj rôzne planéty v celej galaxii, ikonické aj nové. Riskuj všetko ako Kay Vess, mazaná uličnica hľadajúca slobodu a prostriedky na začatie nového života. Limitovanú edíciu získaš jedine u nás! Viac informácií
Platforma (2)
Xbox Series
Edícia (2)
Limited Edition
Na nákup získate darčeky v hodnote  25,97 €  zobraziť skryť
74,99 €
62,49 € bez DPH
Vychádza 30. 8. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 170063

Výrobca: Ubisoft

Typ produktu: Hry na Xbox Series

Star Wars Outlaws Limited Edition (XSX)


Limitovaná edícia exkluzívne iba u nás!


Hviezdne vojny, ako ich nepoznáte!

Vydaj sa na vesmírne dobrodružstvo so Star Wars Outlaws

Zaži vôbec prvú hru Star Wars s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva medzi udalosťami The Empire Strikes Back a Return of the Jedi. Preskúmaj rôzne planéty v celej galaxii, ikonické aj nové. Riskuj všetko ako Kay Vess, mazaná uličnica hľadajúca slobodu a prostriedky na začatie nového života, spolu so svojim spoločníkom Nixom. Bojuj, kraď, klamstvá a prekliesť si cestu cez zločinecké syndikáty v galaxii a pridaj sa k najhľadanejším v galaxii. Pokiaľ si ochotný riskovať, potom sa ti otvorí galaxia plná nevšedných príležitostí.


Objav galaxii plnou príležitostí

Preskúmaj odlišné planéty s rušnými mestami, a pretekaj na svojom závodnom klzáku rozľahlou a otvorenou krajinou. Každá planéta prináša nové dobrodružstvá, jedinečné výzvy a lákavé odmeny, za cenu určitého rizika.


Zaži originálny príbeh psance

Kto nič neriskuje, nič tiež nezíska. S Nixom po svojom boku premeň akúkoľvek situáciu vo svoj prospech: bojuj so svojím blasterom, prekonaj nepriateľov pomocou nenápadných úderov a vychytávok alebo počkaj na správny okamih, aby si odvrátil pozornosť nepriateľov a získal prevahu.


Čím vyššie riziko, tým vyššia odmena

Vydaj sa na vysoko rizikové misie, ktoré ponúkajú vysokú odmenu od zločineckých syndikátov v celej galaxii. Ukradni cenný tovar, infiltruj tajné miesta a prekabát nepriateľov ako jeden z najhľadanejších v galaxii. Každá tvoja voľba ovplyvňuje tvoju neustále sa meniacu povesť.


Videá

Story Trailer Developer Breakdown

Official Gameplay Walkthrough

Official World Premiere Trailer


Limitovaná edícia obsahuje:
  • Plnú hru Star Wars Outlaws
  • DLC balíček - The Rogue Infiltrator Character Pack pre Kay a Nixe

Predobjednávky
Očakávame 30.8.2024
74,99 €
62,49 € bez DPH
Predobjednávky