Star Wars Outlaws Gold Edition (PS5)

Steelbook ako darček!
Predobjednávky

Star Wars Outlaws Gold Edition (PS5)

Steelbook ako darček!
Predobjednávky
Hra pre PS5 - Zaži vôbec prvú hru Star Wars s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva medzi udalosťami The Empire Strikes Back a Return of the Jedi. ~000000 ~ skúmaj rôzne planéty v celej galaxii, ikonické aj nové. Riskuj všetko ako Kay Vess, mazaná uličnica hľadajúca slobodu a prostriedky na začatie nového života. Viac informácií
Platforma (2)
PlayStation 5
Edícia (2)
Gold Edition
Na nákup získate darčeky v hodnote  19,98 €  zobraziť skryť
119,99 €
99,99 € bez DPH
Vychádza 27. 8. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,09 € / deň viac

Kód: 197868

Výrobca: Ubisoft

Typ produktu: Hry na PS5

Star Wars Outlaws Gold Edition (PS5)

Hviezdne vojny, ako ich nepoznáte!

Vydaj sa na vesmírne dobrodružstvo so Star Wars Outlaws

Zaži vôbec prvú hru Star Wars s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva medzi udalosťami The Empire Strikes Back a Return of the Jedi. ~000003 ~ skúmaj rôzne planéty v celej galaxii, ikonické aj nové. Riskuj všetko ako Kay Vess, mazaná uličnica hľadajúca slobodu a prostriedky na začatie nového života, spolu so svojim spoločníkom Nixom. Bojuj, kraď, klamstvá a prekliesť si cestu cez zločinecké syndikáty v galaxii a pridaj sa k najhľadanejším v galaxii. Pokiaľ si ochotný riskovať, potom sa ti otvorí galaxia plná nevšedných príležitostí.


Objav galaxii plnou príležitostí

Preskúmaj odlišné planéty s rušnými mestami, a pretekaj na svojom závodnom klzáku rozľahlou a otvorenou krajinou. Každá planéta prináša nové dobrodružstvá, jedinečné výzvy a lákavé odmeny, za cenu určitého rizika.


Zaži originálny príbeh psance

Kto nič neriskuje, nič tiež nezíska. S Nixom po svojom boku premeň akúkoľvek situáciu vo svoj prospech: bojuj so svojím blasterom, prekonaj nepriateľov pomocou nenápadných úderov a vychytávok alebo počkaj na správny okamih, aby si odvrátil pozornosť nepriateľov a získal prevahu.


Čím vyššie riziko, tým vyššia odmena

Vydaj sa na vysoko rizikové misie, ktoré ponúkajú vysokou odmenou od zločineckých syndikátov v celej galaxii. Ukradni cenný tovar, infiltruj tajné miesta a prekabát nepriateľov ako jeden z najhľadanejších v galaxii. Každá tvoja voľba ovplyvňuje tvoju neustále sa meniacu povesť.


Videá

Story Trailer Developer Breakdown

Official Gameplay Walkthrough

Official World Premiere Trailer

Predobjednávky
Očakávame 27.8.2024
119,99 €
99,99 € bez DPH
Predobjednávky