Samsung Galaxy Z Fold 4 12GB/512GB béžový

(1)

Samsung Galaxy Z Fold 4 12GB/512GB béžový

(1)
Smartphone Samsung Galaxy Fold 4 5G ponúka vonkajší 6,2“ Dynamic AMOLED 2x 120 Hz displej, vnútorný 7,6“ Dynamic AMOLED 2x 120 Hz displej, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB RAM, 512 GB 50+12+10 Mpx fotoaparát, vonkajší displej s 10Mpx fotoaparátom, vnútorný displej 4Mpx fotoaparát pod displeje, NFC, 5G, 4G/LTE, stereo reproduktory, odolnosť IPX8, 4 400 mAh batéria, 25W nabíjanie, bezdrôtové 15W nabíjanie, , podpora S Pen, Android 12. Viac informácií
-19 %  1 539,00 €
1 249,00 €
1 040,83 € bez DPH
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Samsung Galaxy Z Fold 4
Už od 785,90 € více
Na výber 1 nástupca

Kód: 142982

P/N: SM-F936BZECEUE

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

Samsung Galaxy Z Fold 4 12GB/512GB béžový

Budúcnosť sa otvára vo vašich dlaniach

Dokonalosť v každom uhle

Predstavujeme technologickú lahôdku pre náročných. Prémiová inovácia v podobe vylepšeného skladacieho telefónu Galaxy Z Fold4 od spoločnosti Samsung prichádza v prepracovanejšej forme so zúženými rámčekmi a ohybným pántom. Jeho hlavný 7,6“ Infinity Flex AMOLED 2X displej sa v porovnaní s predošlými modelmi rozšíril o 3 mm pri zachovaní rovnakých rozmerov zariadenia. Symetrickejší dizajn, spoločne s nízkou hmotnosťou 263 gramov vám umožní maximálne jednoduchú manipuláciu v každej situácii. A keď potrebujete zabrať, Galaxy Z Fold4 je plne pripravený na to obstáť vo všetkých pracovných výzvach – podpora funkcií pre intuitívny multitasking, produktívne videohovory, efektívna práca v jednotlivých oknách, hlavný 50Mpx fotoaparát, zhotovujúci rýchle snímky v špičkovom rozlíšení a ďalšie vylepšenia vám uľahčia plnenie vašich každodenných povinností. To všetko je poháňané silou 4nm procesora Snapdragon 8+ Gen 1 a batériou s kapacitou 4 400 mAh s podporou superrýchleho nabíjania. Srdce milovníkov ekológie potom určite zaplesajú pri zistení, že pri výrobe telefónu spoločnosť Samsung využila spracovaný odpadový materiál, vylovený z oceánov. Jednoducho po všetkých stránkach top smartphone, ktorý navyše myslí na budúcnosť našej planéty.

Skladací spoločník do vrecka

Zariadenie, ktoré je možné využívať mnohými spôsobmi, a pritom ešte tenšie a ľahšie. Jeho telo bolo vyrobené z odľahčených, čiastočne recyklovaných materiálov, pričom displej je po stranách krytý minimalistickými rámčekmi, to aby ste neboli ničím vyrušovaní – či už budete sledovať obľúbený film, hrať hry alebo sa treba zúčastňovať videohovorov so svojimi priateľmi a kolegami. Výsledkom je telefón, ktorý bude radosť vystaviť na obdiv alebo zložiť a nosiť aj v tých najmenších taškách či vreckách.

Zvládnite viac práce i zábavy

Zvýšte svoju produktivitu a zažite každý deň viac s niekoľkými dotykmi končekov vašich prstov. Pridajte si obľúbené aplikácie na hlavný panel a rýchlo medzi nimi prepínajte. Dômyselná funkcia App Pair potom prináša možnosť otvoriť až 3 aplikácie jediným kliknutím, pomocou gest ich rozmiestniť a následne zobraziť na displeji, špeciálne vyladenom pre vysoké pracovné nasadenie s možnosťou maximálne pohodlného ovládania jednou rukou. Jednoducho úžasný pracovný nástroj, ktorý vám umožní vytvoriť si mobilnú kanceláriu v podstate odkiaľkoľvek.

Uhrančivé okno do vášho sveta

Nechajte sa pohltiť aj tými najjemnejšími detailmi obrazu so 7,6" hlavným Infinity Flex AMOLED 2X displejom s ultra tenkými rámčekmi, jednoduchými prechodmi medzi jednotlivými aplikáciami s funkciou Multi View, svižnou 120Hz adaptívnou obnovovacou frekvenciou a maximálnym jasom až 1 000 nit sledovanie obsahu aj za slnečného dňa. Bol optimalizovaný pre pohlcujúce hranie aj maximálne vernú reprodukciu farieb, takže poskytne perfektne ostré zobrazenie ako rýchleho pohybu, tak aj jemné prechody jednotlivých farebných odtieňov. Vonkajší 6,2 "displej potom poskytne priestor pre pohodlné zobrazenie prijatých textových správ , notifikáciou z obľúbených aplikácií a dôležitých informácií, ktoré budete môcť skontrolovať bez toho, aby ste museli telefón vôbec rozkladať.

Jemne prevedie každý pohyb

Či už budete prechádzať príspevky na profiloch sociálnych sietí alebo sa naplno ponoríte do sveta gamingu, na 120 Hz displeji bude aj ten najmenší pohyb vyzerať úplne prirodzene. Obrazovka navyše obnovovaciu frekvenciu neustále adaptívne optimalizuje, čím šetrí batériu a vašim očiam poskytuje ideálne podmienky sledovania, šité na mieru práve prezeranému obsahu.

Živelný aj pri kontakte s vodou

Zastihol vás na ceste nečakaný dážď alebo ste vyrazili na večerný tréning a trochu sa v jeho priebehu prepotili? Nezatvárajte pred dobrodružstvom dvere a smelo vyrazte do terénu. Galaxy Z Fold4 sa môže pochváliť stupňom krytia IPX8, zodpovedajúcim ponoreniu do hĺbky až 1,5 m čistej vody po dobu 30 minút. Bude tak dobre chránený pred cákanciou, dažďom aj náhodným poliatím, čo z neho robí jedno z vôbec prvých vodeodolných skladacích zariadení na svete.

Ohybnosť, podporená odolnosťou

Každá súčasť telefónu Galaxy Z Fold4 – či už krycie sklo displeja alebo kovové telo, bola vyrobená z prémiových materiálov, pýšiacich sa mimoriadnou odolnosťou. Vďaka tomu sa ľahko vysporiadajú s nástrahami všedného dňa, medzi ktoré môžu patriť odreniny, škrabance či menšie pády. Vo vašom vrecku sa tak bude nachádzať zariadenie, ktoré svoj vzhľad podporí nemenej výnimočnou odolnosťou – tou vôbec najvyššou v triede skladacích zariadení.

Fotografický vizionár budúcnosti

Buďte vždy o krok vpred so systémom profesionálnych objektívov. Nočný pohľad na rozžiarené mesto, či romantické prechádzky pri svite mesiaca ostro zaznamenáte aj po zotmení. Žiarivú perspektívu snímaných fotografií získate s pokročilou technológiou Super Night Solution, eliminujúcou šum a vyhladzujúcou jednotlivé fotografie. Širokouhlý 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a riešením VDIS vaše bežné zábery premení na dych vyrážajúce snímky. Upravte hĺbku ostrosti prostredníctvom funkcie Detail Enhancer a zvýraznite to, na čo chcete pozornosť diváka zamerať. 30-násobný Space Zoom s 3× väčším optickým priblížením a funkciou Super Resolution Zoom vám navyše dovolí ocitnúť sa v strede diania. Objavte v sebe s prvotriednou výbavou skrytého fotografa a ukážte ostatným, ako okolitý svet vnímate z vašej jedinečnej perspektívy.