Samsung Galaxy Buds3 strieborná

Študentská zľava 12 %
Predobjednávky

Samsung Galaxy Buds3 strieborná

Študentská zľava 12 %
Predobjednávky
Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds3 s dotykovým ovládaním, dynamickým zvukom s 24-bitovou kvalitou, funkciami Galaxy AI, adaptívnym potlačením hluku, priestorovým zvukom a ďalšími funkciami pre každodenné počúvanie. Viac informácií
Farba (2)
Silver
179,00 €
149,17 € bez DPH
Vychádza 19. 7. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,13 € / deň viac
4 modelové rady za cenu od 95,99 €

Kód: 204422

P/N: SM-R530NZAAEUE

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Slúchadlá

Samsung Galaxy Buds3 strieborná

Výnimočný zvukový aj estetický zážitok

Rýchla zmena pomocou intuitívnych gest

Nechaj slúchadlá Galaxy Buds3, nech sa stanú tvojím každodenným spoločníkom s rozsiahlymi možnosťami personalizácie. Potrebuješ rýchlo upraviť nastavenia? Nechaj telefón vo vrecku a všetko ovládaj pomocou jednoduchých gest, ktoré ti umožnia zmeniť hlasitosť, prehrávanie, alebo spustiť obľúbenú aplikáciu. Stačí jedno rýchle prejdenie či poklepanie po tele slúchadiel.

Tvoj život v rytme obľúbenej hudby

Rozmaznávaj svoj sluch výnimočne dynamickým zvukom s verne vykreslenými vysokými aj spodnými tónmi vychádzajúcimi z nového 11mm reproduktora, využívajúceho vylepšenú membránu so zosilňovačom. O nemenej kvalitný prenos tvojho hlasu v rámci telefónnych hovorov sa potom postará dvojica citlivých mikrofónov.

Počúvanie v štúdiovej zvukovej kvalite

Slúchadlá Galaxy Buds3 prinášajú 24-bitovú kvalitu zvuku s vysokým rozlíšením, ktorá ti umožní počuť aj tie najmenšie detaily – presne tak, ako boli svojim autorom zamýšľané av štúdiu nahrané. Nezáleží, aký hudobný štýl vyznávaš, všetko bude znieť úplne skvele.

Pokročilé prispôsobenie zvuku s Galaxy AI

Ešte viac možností v doladení zvukového prejavu v závislosti na všetkých tvojich požiadavkách zaistí Adaptívny ekvalizér, využívajúci pokročilé algoritmy Galaxy AI. Tie v reálnom čase analyzujú práve prehrávaný obsah a upravia audio tak, aby bolo v súlade s nárokmi na výnimočnú presnosť.

Hlučné okolie ťa rušiť nebude

Či už budeš pracovať v hlasnom prostredí, alebo sa prechádzať po mestskej ulici naplnené zvukmi dopravy a čulého ruchu, vždy sa budeš môcť naplno ponoriť do počúvania alebo telefónnych hovorov s funkciou adaptívneho potlačenia okolitého hluku. A v prípade, že budeš potrebovať svoje okolie naopak počuť, jednoducho prepni na režim Ambient.

Osobný prekladateľ v tvojich ušiach

Prekonej miestne jazykové bariéry a poznávaj nové kultúry alebo efektívnejšie pracuj s Galaxy AI. Všetky tvoje konverzácie a písaný text budú teraz preložené v reálnom čase – stačí slúchadlá prepojiť s kompatibilným smartfónom Samsung Galaxy a obojsmerný preklad môžeš dostávať priamo do uší.

Buď v strede diania s priestorovým zvukom

Nechaj sa pohltiť dejom obľúbených filmov, seriálov a internetového obsahu s funkciou 360 Audio, ktorá identifikuje smer, akým sa zvuk pohybuje, v prípade, že pohneš hlavou. To povedie k ešte živším a viac vzrušujúcim zážitkom z počúvania.

Pomôžu ti nájsť vnútorný pokoj

V dnešnej dobe plnej stresu a neustáleho zhonu je nájsť duševný pokoj čoraz ťažšie. Zhlboka dýchaj a relaxuj pomocou aplikácií Samsung Health a Calm. Tie prinesú pokojné melódie, biely šum či parádny ASMR obsah, ktorý tvoju myseľ upokojí a pripraví na ďalšie udalosti všedného dňa.

Predobjednávky
Očakávame 19.7.2024
179,00 €
149,17 € bez DPH
Predobjednávky