Použité

V našej ponuke produktov nájdeš aj použité, zánovné a rozbalené produkty. Ide spravidla o vykúpené zariadenia, vystavené v predajniach či vrátené zákazníkom v zákonnej lehote. Ide teda prakticky o nové prístroje, ktoré sú po vrátení starostlivo otestované, prezreté a vyčistené.

Aké sú výhody investície do použitých zariadení?

Nákup takýchto prístrojov je skutočne výhodný, pretože môžeš získať v podstate nový prístroj za bazárovú cenu o desiatky percent nižší. Zariadenie ti navyše doručíme úplne zadarmo, a pokiaľ s ním náhodou nebudeš spokojný, máš 30 dní na vrátenie. Tiež vieme, že batéria dokáže trochu nahnevať a jedná sa o jednu z vecí, nad ktorou sa pri kúpe použitých zariadení väčšina zákazníkov rozmýšľa. My ti poskytneme záruku na batériu v podobe 6 mesiacov a ak by kapacita klesla pod 80 %, batériu ti vymeníme.

Použité

Použité zariadenia boli vykúpené alebo vystavené v našich predajniach. Majú teda úplne jasný pôvod a záruku 12 mesiacov. Stav opotrebovania si môžeš prezrieť na fotografiách pri každom takomto zariadení.

Zánové a rozbalené

Zánovné a rozbalené zariadenia sú krátko používané prístroje, ktoré boli vrátené zákazníkom do 14 dní od dátumu kúpy alebo iba rozbalené na ukážku. Sú v 100% technickom stave bez známok opotrebovania. Na tieto zariadenia poskytujeme záruku 22 či 24 mesiacov.

Viac Menej