Pillars of Eternity: Complete Edition (PS4)

Použité

Pillars of Eternity: Complete Edition (PS4)

Použité
Hra pre PS4 - Pillars of Eternity, dokonalý zážitok s hrou na hrdinov na PC, teraz vychádza aj na Xbox One a PlayStation 4. Hru vyvinuli fanúšikovia hier na hrdinov z Obsidian Entertainment, majstri žánru RPG. Kompletná edícia potom prichádza so všetkým doteraz vydaným dodatočným obsahom, takže si svoje dobrodružstvo užiješ skutočne na maximum! Viac informácií
14,99 €
Oslobodené od DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: P52966

Výrobca: Paradox Interactive

Typ produktu: Hry na PS4

Pillars of Eternity: Complete Edition (PS4)


> Pillars of Eternity: Complete Edition obsahuje všetok doteraz vydaný dodatočný obsah z PC verzie, vrátane všetkých DLC a prídavkov v jednom výhodnom balení.


>

Pillars of Eternity, dokonalý zážitok s hrou na hrdinov na PC, teraz vychádza aj na Xbox One a PlayStation 4 . Hru vyvinuli fanúšikovia hier na hrdinov z Obsidian Entertainment, majstri žánru RPG.

Hra Pillars of Eternity začala ako projekt na Kickstarteri, kde s prehľadom naplnila všetky vytúžené ciele a prilákala cez 75 000 prispievateľov.

Neskôr si vydobyla uznanie od médií, vyhrala desiatky cien a stala sa hitom na PC . Paradox Arctic teraz v spolupráci s 505 Games prinášajú fantastický svet, taktické súboje a nezabudnuteľný príbeh všetkým fanúšikom na úplne novú platformu.


>