myPhone Hammer Rock čierny

myPhone Hammer Rock čierny

Tlačidlový telefón myPhone Hammer Rock ponúkne 2,4“ displej, rozlíšenie 320 x 240 px, RAM 512 MB, interná 32MB pamäť, zadný fotoaparát 0,3 MPx, Bluetooth, 3,5 mm audio jack, slot pre microSD kartu (32 GB), batéria 1800 mAh. Viac informácií
57,99 €
48,33 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
2 modelové rady za cenu od 57,99 €

Kód: 142951

P/N: TELMYHROCKBK

Výrobca: myPhone

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

myPhone Hammer Rock čierny

Zabudnite na častú zmenu telefónov. HAMMER Rock sa hodí na prácu na stavbe, v dielni alebo vo výrobnej hale lepšie ako akýkoľvek bežný model. Je odolnejšia voči nárazom a pádom a jeho odolnosť voči vode a prachu je potvrdená certifikátom IP68.

Telefón pre prácu v ťažkých podmienkach by mal byť nielen odolný a ľahko použiteľný. Musí mať ale ešte jednu vec - baterku. A svietidlo Rock je výkonné a užitočné. Potrebujete osvetliť ťažko dostupné miesto? Potrebujete si poradiť v podmienkach s obmedzeným svetlom? Teraz to už nie je problém.

HAMMER Rock má kompaktnú a robustnú konštrukciu. Pôsobí ako skala a veľký 2,4” displej poskytuje dostatočnú čitateľnosť a dobrú kvalitu. Zároveň je praktický a dobre sa zmestí do každého vrecka. Až 15 dní v pohotovostnom režime alebo až 14 hodín hovoru! To je realita! Vďaka batérii s kapacitou 1800 mAh sa zdá, že sa tento telefón nikdy nevybije.

HAMMER Rock má originálny design, ktorý zdôrazňuje jeho outdoorový charakter. Má tiež veľké ostrovné tlačidlá pre bezpečné používanie, takže ho môžete ovládať aj v rukaviciach.

HAMMER Rock je ako švajčiarsky armádny nôž. Má mnoho ďalších funkcií: môžete počúvať svoj obľúbený rozhlasový program bez pripojenia slúchadiel. Vybrané konverzácie prichádzajúcich hovorov môžete tiež nahrávať.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.

Skladom u dodávateľa > 5 ks
Expedujeme 26.4. (piatok)
57,99 €
48,33 € bez DPH
Skladom u dodávateľa > 5 ks