Minecraft Dungeons - Ultimate Edition (PS4)

Použité

Minecraft Dungeons - Ultimate Edition (PS4)

Použité
Hra pre PS4 - Prebojuj sa novou akčnou adventúrou, ktorá je inšpirovaná klasickými dungeonmi a celá je zasadená do jedinečného štýlu Minecraft. Môžeš hrať spoločne so štyrmi kamarátmi alebo si môžeš prejsť kobky statočne sám. Bojuj s novými hordami nepriateľov naprieč nabitými a rozmanitými úrovňami plných pokladov, to všetko v snahe poraziť zlého Arch-Illagera! Minecraft Ultimate Edition obsahuje navyše všetkých šesť DLC a kozmetické predmety z rozšírenia Hero Pass. Viac informácií
29,99 €
Oslobodené od DPH

Kód: P23324

Výrobca: MOJANG AB

Typ produktu: Hry na PS4

Minecraft Dungeons - Ultimate Edition (PS4)


> Minecraft Ultimate Edition obsahuje: základnú hru, všetkých šesť DLC - Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths a Echoing Voi a kozmetické predmety z rozšírenia Hero Pass - hrdinskú kapucňu, dva hráčske skiny a peta v podobe kurčaťa.


>

Prebojuj sa novou akčnou adventúrou, ktorá je inšpirovaná klasickými dungeonmi a celá je zasadená do jedinečného štýlu Minecraft. Môžeš hrať spoločne so štyrmi kamarátmi alebo si môžeš prejsť kobky statočne sám. Bojuj s novými hordami nepriateľov naprieč nabitými a rozmanitými úrovňami plných pokladov, to všetko v snahe poraziť zlého Arch-Illagera!

Objav nové mocné zbrane a predmety, ktoré ti pomôžu poraziť nemilosrdné hordy zlých nepriateľov. Bojuj, alebo utekaj cez kaňony, močiare a samozrejme – bane! Každý dobrodruh, či už statočný alebo pochabý, bude musieť byť pripravený preskúmať tento krásny kockový svet! Tak rýchlo, zaraď sa!

HERNÝ OBSAH:

  • UNITE – Statočne prechádzaj kobky sám alebo s priateľmi. Môžeš hrať až v štyroch hráčoch spoločne na jednej konzole alebo online.
  • FIGHT – Použi útoky na blízko, na diaľku alebo sa obrň svojim ťažkým brnením, ktoré ťa ochránia. Prispôsob si svoju postavu a odomykaj jedinečné predmety a vylepšenia pre zbrane vďaka ktorým získaš špeciálne útoky.
  • SURVIVE – Preskúmaj akčné a bohaté úrovne - to všetko v snahe zachrániť dedinčanov pred zlým Arch-Illagerom.