Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Deluxe Edition (PS5)

Predobjednávky

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Deluxe Edition (PS5)

Predobjednávky
Hra pre PS5 - Vkĺzni späť do taktickej stealth akcie! Čaká ťa pútavý príbeh a strhujúci svet vyvedený v špičkovej grafike s 3D zvukom, ktorý oživí džungľu. Priprav sa na maximálnu survival, stealth a akčný zážitok. Remake hry METAL GEAR SOLID 3: SNAKE EATER z roku 2004. Viac informácií
Platforma (2)
PlayStation 5
Edícia (2)
Deluxe Edition
99,99 €
83,33 € bez DPH
Vychádza 31. 12. 2025
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,07 € / deň viac

Kód: 203768

Výrobca: Konami

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na PS5

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Deluxe Edition (PS5)


Príbeh, ktorý ti znova zatají dych! Remake hry „Metal Gear Solid 3 Snake Eater“ vydaný v roku 2004. Uži si ultimátnu stealth akciu v džungli s najnovšou grafikou a trojrozmerným zvukom. Príbeh a svet hry ti znova zatají dych. Teš sa na rovnako pútavý príbeh a strhujúci svet, ale teraz so špičkovou grafikou a 3D zvukom, ktoré oživujú džungľu. Pripravte sa na maximálnu survival, stealth a akčný zážitok.

Klasika v novom podaní

Príbeh, postavy, hrateľnosť a hudba, vďaka ktorým sa originál vryl do pamäte fanúšikov série Metal Gear Solid sa teraz vracia, úplne prerobený pre moderné konzoly. Tento evolučný skok vdýchne nový život každej cutscéne a prebuduje každý kút sveta.


Úžasne spracovaná grafika

Neuveriteľná nová grafika oživuje divokosť džungle, lesov a močiarov v nádherných detailoch. Postavy sú vykreslené v tak jemných detailoch, vďaka čomu sa ešte viac ponoríš do hry. Pripomeň si studenú vojnu a uži si ešte viac hrateľnosti s hrou, ktorá ti pripraví maximálny survival, stealth a akčný zážitok.


Videá

Trailer

Predobjednávky
99,99 €
83,33 € bez DPH
Predobjednávky