Jumanji: The Video Game (Xbox One)

Použité

Jumanji: The Video Game (Xbox One)

Použité
Hra pre Xbox One - V hre Jumanji: The Video Game prevezmú hráči kontrolu nad najväčšími hrdinami známymi z filmov Jumanji na ceste za nájdením drahocenných klenotov Jumanji, záchranou sveta a cesty späť domov. V čom je háčik? V ceste im stojí celý rad smrtiacich stvorení, nebezpečných lokácií a armáda zlovoľných drancovníkov. Viac informácií
29,99 €
Oslobodené od DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: P51599

Výrobca: Outright Games

Typ produktu: Hry na Xbox One

Jumanji: The Video Game (Xbox One)

V hre Jumanji: The Video Game prevezmú hráči kontrolu nad najväčšími hrdinami známymi z filmov Jumanji na ceste za nájdením drahocenných klenotov Jumanji, záchranou sveta a cesty späť domov. V čom je háčik? V ceste im stojí celý rad smrtiacich stvorení, nebezpečných lokácií a armáda zlovoľných drancovníkov.

Hraj až s 3 priateľmi vďaka online či split-screen módom a objavuj nové prostredie Jumanji. Prevezmi úlohu jedného z hrdinov, ako je doktor Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Franklin "Mouse" Finbar alebo profesor Shelly Oberon a kombinujte ich unikátne zručnosti, aby ste navzájom udržali pri živote.

Hra Jumanji: The Video Game je založená na motívoch neuveriteľne úspešnej filmovej značky, ktorá začala v roku 1995 vydaním prvého filmu Jumanji a pokračovala vydaním filmu Jumanji: Welcome to the Jungle v roku 2017. Ešte v tomto roku sa fanúšikovia môžu tešiť na nový film, ktorý bude uvedený do kín v decembri.