Farming Simulator 25 (Xbox Series X)

Predobjednávky

Farming Simulator 25 (Xbox Series X)

Predobjednávky
Hra pre XSX - Hra Farming Simulator 25 priváža na pole rad nových strojov, herných prvkov, grafických vylepšení, a dokonca aj vodu na pestovanie ryže. Toto všetko dodáva farmárčeniu v tejto hernej sérii pre celú rodinu ešte väčšiu hĺbku a rozmanitosť. Viac informácií
Platforma (3)
Xbox Series
Edícia (2)
Štandardná edícia
54,99 €
45,83 € bez DPH
V predaji od 12. 11. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 203844

Výrobca: Giants Software

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na Xbox Series

Farming Simulator 25 (Xbox Series X)

Je čas vrátiť sa k farmárčeniu!

Traktor sa už teší na tvoj návrat!

Hra Farming Simulator 25 priváža na pole rad nových strojov, herných prvkov, grafických vylepšení, a dokonca aj vodu na pestovanie ryže. Toto všetko dodáva farmárčeniu v tejto hernej sérii pre celú rodinu ešte väčšiu hĺbku a rozmanitosť.


Komplexnejšia hrateľnosť – nové plodiny, zvieratá a ďalšie funkcie

Vydaj sa na globálne farmárske dobrodružstvo a vybuduj poľnohospodárske impérium v ??nádhernej východoázijskej krajine plnej ryžových políčok, v severoamerickom prostredí s množstvom voľného priestoru alebo v stredoeurópskej lokácii so zelenými poľami, rybníkmi a riekami. Pestuj dva druhy ryže, špenát a ďalšie nové plodiny – na výber ich máš viac ako 20. Ku kravám, ovciam, ošípaným, sliepkam, koňom a ďalším hospodárskym zvieratám pribudnú mohutné byvoly a ďalšie zvieratá. Tvoje obchodné možnosti rozšíria nové výrobné reťazce a stavebné misie.


Viac strojov – od medzinárodných značiek

Viac ako 400 autentických strojov od viac ako 150 špičkových medzinárodných značiek, ako sú Case IH, Claas, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnoho ďalších, tí umožnia zapojiť sa do poľnohospodárstva, lesníctva a chovu zvierat. Je len na tebe, či budeš budovať svoj podnik samostatne, alebo v kooperácii s viacerými hráčmi!


Väčšie vtiahnutie do hry – Technický upgrade polí a grafického spracovania.

Teš sa na ešte väčšie spojenie s poľami a prírodou vďaka celkovému technickému upgradu s vylepšenou grafikou a fyzikou v najnovšom modifikovateľnom engine GIANTS Engine 10. Okrem iného vrátane hmly, vylepšených tieňov, dynamických efektov počasia, deformácie terénu a ďalších. Romantický život virtuálneho farmára bude mať ešte lepšiu atmosféru!


Videá

Trailer

Obsah balenia hry:

  • PC hra
  • Plastová kľúčenka Farming Simulátor
  • DLC MacDon Pack

Bonusové DLC MacDon Pack:

Spoločnosť MacDon prináša novú úroveň výkonu pri zbere vďaka piatim špičkovým strojom obsiahnutým v balíčku MacDon Pack pre Farming Simulator 25! Zaobstarajte si od kanadského výrobcu zberovej techniky riadkovač M1240, rezačky DX140 a FD140, rezačku PW8 a rezačku R216Sp.


Predobjednávky
Očakávame 12.11.2024
54,99 €
45,83 € bez DPH
Predobjednávky