Cities Skylines (PS4)

Použité

Cities Skylines (PS4)

Použité
Hra pre PS4 - Cities: Skylines je modernou variáciou na klasický žáner mestských simulácií. Hra rozširuje nadšenie a problémy z budovania, respektíve udržiavanie skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje už etablované funkcie budovateľských stratégií. Vďaka tomu, že za ňou stoja tvorcovia série Cities in Motion, sa hra môže pochváliť plne funkčným systémom mestskej dopravy. Viac informácií
14,99 €
Oslobodené od DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: P51844

Výrobca: Paradox Interactive

Typ produktu: Hry na PS4

Cities Skylines (PS4)

Cities: Skylines je modernou variáciou na klasický žáner mestských simulácií. Hra rozširuje nadšenie a problémy z budovania, respektíve udržiavanie skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje už etablované funkcie budovateľských stratégií. Vďaka tomu, že za ňou stoja tvorcovia série Cities in Motion, sa hra môže pochváliť plne funkčným systémom mestskej dopravy. Obmedzený si len svojou predstavivosťou, tak prevezmi kontrolu nad mestom a vydaj sa v ústrety nebesiam!

Verzia pre PlayStation bola neskôr prepracovaná pre pohodlné hranie na ovládači a prináša aj rozšírenie After Dark, ktoré sa zameriava na spravovanie nočného ruchu tvojho veľkomesta. Naň budeš musieť zareagovať novými pravidlami a vytváraním populárnych miest, v ktorých sa tvoji obyvatelia môžu poriadne pobaviť.

HERNÝ OBSAH:

  • Niekoľkostupňová, náročná simulácia: Budovanie mesta od zelenej lúky sa človek ľahko naučí, ale je ťažké stať sa staviteľským majstrom. Ako starosta mesta budeš čeliť výzve základných požiadaviek, ako je systém vzdelávania, vodovod, elektrická sieť, police, hasiči, zdravotná starostlivosť, ekonomika a mnoho ďalšieho. Občania tvojho mesta dokážu s vážnosťou a nádychom autenticity reagovať na rad scenárov, ktoré ťa môžu v hre stretnúť.
  • Prepracovaná simulácia dopravy: Bohaté skúsenosti tímu Colossal Orders so sériou Cities in Motion našli v prepracovanom systéme dobré využitie.
  • Štvrti a nariadenia: Nebuď len administrátorom na mestskom úrade. Rozdeľovanie mesta na štvrte a vydávanie nariadení pre nich určených má za následok, že sa postupne staneš starostom svojho vlastného mesta.


>