Call of Duty: Black Ops 6 Double Steel Pack (PS4)

Predobjednávky

Call of Duty: Black Ops 6 Double Steel Pack (PS4)

Predobjednávky
Hra pre PS4 - CoD: Black Ops 6 špionážny akčný thriller zasadený do začiatku 90. rokov, teda do obdobia konca studenej vojny a vzostup Spojených štátov. Ohromujúci príbeh a boj bez pravidiel, ktoré dopĺňa veľkolepá kampaň pre jedného hráča, najlepšie multiplayer vo svojej triede a epický návrat Zombie režimu. Double Steel Pack je jedinečné dvojbalenie hry Call of Duty: Black Ops 6. Viac informácií
Platforma (3)
PlayStation 4
Edícia (2)
Double Steel Pack
149,99 €
124,99 € bez DPH
Vychádza 25. 10. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,11 € / deň viac

Kód: 203836

Výrobca: Activision

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na PS4

Call of Duty: Black Ops 6 Double Steel Pack (PS4)


Info o bete:

Skutočný dátum vydania a dostupnosť beta verzie režimu pre viacerých hráčov sa môžu zmeniť. Ďalšie podrobnosti nájdeš na www.callofduty.com/beta.

  • Minimálna doba trvania otvorenej bety sú 2 dni.
  • Platí iba po obmedzenú dobu.
  • Vyžaduje sa pripojenie k internetu.
  • Platí do vyčerpania zásob.
  • Pre beta verziu režimu pre viacerých hráčov môže byť vyžadované predplatné služby PlayStation Plus.


Double Steel Pack je jedinečné dvojbalenie hry Call of Duty: Black Ops 6! Predobjednaj si hru a získaj predbežný prístup do otvorenej betaverzie. Obsahuje Cross Gen-Bundle hry Call of Duty: Black Ops 6. Možnosti upgradu na PS5: Upgrade na digitálnu verziu hry pre PS5 je bez príplatku.

Balenie produktu obsahuje:

  • 2x plnú verziu hry
  • 1x exkluzívny steelbook

Zatiaľ čo vojna v Perzskom zálive je stredobodom pozornosti celého sveta, do najvyšších poschodí CIA prenikla temná tajná sila, ktorá označuje každého, kto sa postaví na odpor, za zradca. Vyhnaní zo svojej agentúry a krajiny, ktorá ich kedysi oslavovala ako hrdinu, sa veterán Black Ops Frank Woods a jeho tím ocitajú na love vojenskej mašinérie, ktorá ich stvorila. Zbavení svojich titulov, konexií, zbraní, techniky a spojencov sú nútení prejsť na nekalú dráhu a spolupracovať so zločineckým podsvetím, aby zostali o krok vpred pred vlastnou skorumpovanou vládou. Urobia čokoľvek, aby zničili skutočných zradcov a očistili svoje mená – aj keby to znamenalo prekročiť rovnaké hranice ako ich nepriatelia. Nie je cesty späť.

Filmová kampaň pre jedného hráča

Kampaň Black Ops 6 ponúka dynamickú hrateľnosť od okamihu k okamihu, ktorá zahŕňa rôzne herné priestory s veľkolepými scénami a akčnými momentmi, lúpežami s vysokými stávkami a špionážnymi aktivitami v utajení.


Najlepší multiplayer vo svojej triede

V hre pre viacerých hráčov si hráči pri spustení vyskúšajú svoje schopnosti na 16 nových mapách, vrátane 12 základných máp 6 proti 6 a 4 útočných máp, ktoré je možné hrať 2 proti 2 alebo 6 proti 6. Pozri sa na návrat tradičnejšieho systému Prestige, ktorý je väčšie a prínosnejšie ako kedykoľvek predtým.


Epický návrat zombíkov

V Black Ops 6 sa vracia obľúbený režim so zombíkami, v ktorom hráči pri spustení hry likvidujú nemŕtvych na dvoch úplne nových mapách. Po spustení sa hráči môžu tešiť na ďalšie mapy a zážitky v multiplayeri a zombies


Videá

Trailer

Trailer #2

Predobjednávky
Očakávame 25.10.2024
149,99 €
124,99 € bez DPH
Predobjednávky