Xbox Series X 1 TB + Forza Horizon 5 Premium Edition

(2)
Tip na darček
Výmena do 15. 1. 2024

Xbox Series X 1 TB + Forza Horizon 5 Premium Edition

(2)
Tip na darček
Výmena do 15. 1. 2024
Herná konzola - Priprav sa na revolúciu v konzolovom hraní. Xbox Series X - nová konzola od Microsoftu prináša odvážny dizajn, najvyšší herný výkon a úplne nové zážitky, ktoré si budeš môcť užiť v rozlíšení až 8K. Súčasťou balenia je hra Forza Horizon 5: Premium Edition (digitálny kľúč). Viac informácií
-16 %  534,99 €
449,99 €
374,99 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 160448

P/N: RRT-00061

Výrobca: Microsoft

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Konzoly

Xbox Series X 1 TB + Forza Horizon 5 Premium Edition

Priprav sa na revolúciu v konzolovom hraní. Xbox Series X – nová konzola od Microsoftu prináša odvážny dizajn, najvyšší herný výkon a úplne nové zážitky, ktoré si budeš môcť užiť v rozlíšení až 8K.


Vertikálny dizajn pre nevšednú ozdobu izby

Xbox Series X borí zaužívaný horizontálny dizajn, avšak stále pôjde konzolu položiť na bok a napríklad schovať pod širší televízny stôl. Práve vežatý design je však jednou z najväčších zmien.

Nálož exkluzívnych hier

Uži si stovky hier od talentovaných vývojárskych tímov – vrátane hier dostupných v čase štartu konzoly, medzi ktoré patrí Senua's Saga: Hellblade II od Ninja Theory, alebo Halo Infinite od 343 Industries.

Podpora 4K videa a plynulá hrateľnosť

Prehrávanie Blu-ray diskov zostalo samozrejme zachované, novo však pribudla možnosť prehrávať hry v rozlíšení 8K a tie v 4K navyše pri frekvencii 120 Hz vďaka VRR.

Nový ovládač a spätná kompatibilita

Vďaka spätnej kompatibilite si budeš môcť užiť tisícky obľúbených hier zo 4 generácií a tiež všetko príslušenstvo, ktoré si si dokúpil k Xbox One. Tvar nového ovládača bol potom zmenený, aby vyhovoval väčšiemu množstvu užívateľov. Využiť budeš tiež môcť nové Share tlačidlá, s ktorým ľahko vytvoríš screenshoty z hier. Ovládač bude kompatibilný s Xbox One a počítačmi s Windows 10.


Obsah balenia:
  • Konzola Xbox Series X
  • Bezdrôtový ovládač pre Xbox
  • Kábel HDMI High Speed
  • Hra Forza Horizon 5: Premium Edition (digitálny kľúč)