Výpredaj

Kto by nechcel pri nákupe vytúženého tovaru ušetriť. U nás nájdeš všetky zľavnené produkty pod jednou strechou. K dispozícii je veľký výber mobilných telefónov a tabletov rôznych značiek, herných produktov a originálneho príslušenstva.

Zľavy až 70% na všetok tovar. Zľavy sa vzťahujú aj na produkty v dopredaji. Špeciálnou zľavou je potom cashback, kedy môžeš za nákup získať späť až niekoľko tisíc korún.

Výpredaj mobilov

Zľavy na mobilné telefóny s operačným systémom Android. Vyberaj z veľkého množstva značiek a typov telefónov. V našej ponuke nájdeš okrem smartfónov aj odolné telefóny, klasické tlačidlové a telefóny pre seniorov.

Výpredaj tabletov

Tablety stále patria medzi najobľúbenejšie multimediálne zariadenia. Stojí totiž na hranici medzi mobilom a notebookom a vďaka svojej prenosnosti ich môžeš vziať aj na cesty. Sú vhodné na prácu i zábavu pre deti i dospelých.

Výpredaj príslušenstva

Veľký výber originálneho príslušenstva, a to navyše so zľavou. Puzdrá a držiaky, pamäťové médiá, stylusy a klávesnice, batérie, káble a redukcie, fitness náramky a hodinky alebo softvér pre vaše zariadenie.

Výpredaj Apple

Originálne Apple zariadenie na jednom mieste a so zľavou. Či už zháňaš iPhone, iPad, MacBook, iMac, iPod alebo Apple Watch, u nás si vždy vyberieš.

Viac Menej