Ultradesk PULSAR detský pracovný stôl s elektricky nastaviteľnou výškou biely

Ultradesk PULSAR detský pracovný stôl s elektricky nastaviteľnou výškou biely

Detský herný stôl Pulsar od firmy Ultradesk ponúka atraktívny design, vysoký komfort, nastaviteľnú výšku a dokonalú stabilitu. Herný stôl Pulsar ponúkne dostatok priestoru nielen pre tvoju hernú výbavu. Rozmery: 120 cm (D) x 60 cm (H) x 55-81 cm (V). Silná konštrukcia. Jednoduchá montáž. Nosnosť: 60 kg, dĺžka napájacieho kábla: 1,6 m, výrobca: Ultradesk. Viac informácií
199,99 €
166,66 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,15 € / deň viac

Kód: 180204

P/N: UDESK-PUL-WT

Výrobca: Ultradesk

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Stoly

Ultradesk PULSAR detský pracovný stôl s elektricky nastaviteľnou výškou biely

Pre tvoje hodné aj neposlušné ratolesti len to najlepšie – ULTRADESK prináša prvý pracovný stôl pre tvojich malých školákov a školáčky. Jednoduché elektrické nastavenie výšky v rozmedzí 55–81 cm predurčuje tento unikátny kus nábytku na zábavu aj na prácu dlhé roky, pretože porastie zároveň s deťmi. Na rám aj pracovnú dosku stola bol použitý špeciálny náter, ktorý zachováva dokonalú farbu, aj keď je stôl vystavený priamemu slnečnému svetlu.

PULSAR už nemôže byť viac univerzálny - herné stanice, miesto pre prácu, a dokonca u štúdium. Celý dizajn stola byt navrhnutý tak, aby sa hodil na každú činnosť malých školákov.


Elektrické nastavenie výšky

Moderné elektromotory a ľahko použiteľný ovládací panel zaistia bezproblémové ovládanie aj pre tých najmenších. Stôl sa navyše zdvíha bezpečnou rýchlosťou, takže nehrozí žiadny úraz. Motor stola ULTRADESK spotrebováva minimum energie a pracuje veľmi ticho. Spoje medzi jednotlivými komponentmi boli profesionálne zamaskované. Celý stôl bol navrhnutý tak, aby najmladší používatelia nemali samostatný prístup k častiam pod napätím alebo pohyblivým častiam. Implementované patenty zaručujú mimoriadne nízku spotrebu energie.


Pevnosť a kompaktný rozmer v jednom

Vysoko kvalitný oceľový rám, ktorý bol použitý pri tomto stole, bol vo vybraných oblastiach špeciálne zosilnený. Zosilnený rám zaisťuje, že stôl PULSAR nestratí v priebehu času svoje vynikajúce statické parametre. Aj napriek svojmu kompaktnému dizajnu ponúka PULSAR dostatok priestoru pre herné PC zostavu založenú aj na dvoch monitoroch alebo prípadne vybavenú notebookom. Milovníci konzol si tiež prídu na svoje - PULSAR totiž môže slúžiť aj ako základňa pre konzolu. Ďalšou prednosťou tohto stola sú jeho kompaktné rozmery, kedy je možné tento stôl umiestniť aj do menších miestností. Bonusom sú nastaviteľné nôžky až do 1 cm, takže ULTRADESK si s nerovnosťou podláh hravo poradí.


Háčik na slúchadlá a už žiadne káble

Súčasťou tohto stola ULTRADESK je praktický držiak na slúchadlá, ktorý je umiestnený vľavo pod pracovnou plochou. Háčik je možné využiť aj na zavesenie aktovky, tašky ai do hmotnosti 3 kg. Klip na zadnej strane pracovnej plochy je navrhnutý tak, aby udržal všetky prípojky na svojom mieste a zabránil náhodnému vykĺznutiu a visiacim káblom.


Vlastnosti produktu:

  • Nosnosť: 60 kg
  • Dĺžka stola: 120 cm
  • Hĺbka stola: 60 cm
  • Výška: 55 - 81 cm
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,6 m

Skladom u dodávateľa > 5 ks
Expedujeme 4.3. (pondelok)
199,99 €
166,66 € bez DPH
Skladom u dodávateľa > 5 ks