Twinkly Strings Multi-Color inteligentné žiarovky na stromček 600 ks 48m čierny kábel

(29)

Twinkly Strings Multi-Color inteligentné žiarovky na stromček 600 ks 48m čierny kábel

(29)
Doprajte si budúcnosť vo vianočnom osvetlení vďaka šikovným svetielkom Twinkly. Ovládajte jednoducho každú LED žiarovku vďaka aplikácii vo vašom mobile či tablete cez bluetooth alebo Wi-Fi. Urobte si osobitú atmosféru vďaka niekoľkým druhom, farebným edíciám či dĺžkam inteligentného osvetlenia Twinkly. Všetko si môžete pridať do svojich šikovných domácností ako Google Home, Apple Homekit alebo Amazon Alexa a ovládať tak svetielka pomocou hlasu. Čerešnička na torte je potom synchronizácia s hudbo Viac informácií
150,90 €
125,75 € bez DPH
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Twinkly String múdre žiarovky na stromček
Už od 51,99 € více

Kód: 71664

P/N: TWS600STP-BEU

Výrobca: Twinkly

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Svietidlá

Twinkly Strings Multi-Color inteligentné žiarovky na stromček 600 ks 48m čierny kábel

Budúcnosť Vianoc

Chytré LED žiarovky Twinkly vám prinesú oveľa viac než len niekoľko nastavení, čo ponúka obyčajné vianočné reťaze. S Twinkly môžete žiariť všetkými farbami (od červenej cez zelenomodrú až k fialovej a ružovej) Môžete ochromiť svojich blízkych a známych neskutočným vystúpením, s akým dodáte nielen vianočnému obdobiu ten správny šmrnc. Viete presne, ako by mal váš stromček svietiť? Nastavte si všetko podľa seba v rámci aplikácie, fantázii sa medze nekladú. Dochádza vám inšpirácia? Vyberte si z obsiahlej databázy efektov. Nesmerná personalizácia, rôzne druhy prevedenia, a aj podpora hlasových asistentov a aplikácie v slovenčine. Naozaj stále túžite po tom „obyčajnom“ osvetlení?

Prepojte to

Vďaka aplikácii Twinkly môžete prepojiť viac zariadení Twinkly naraz. To znamená že váš stromček, krb a vonkajšie osvetlenie môžu svietiť rovnako alebo efekty sa môžu medzi nimi synchronizovane prelievať, všetko záleží na vašej fantázii.

Prečo práve Twinkly?

 • Netradičné aj staré dobré svetelné efekty presne podľa vašich predstáv.
 • Veľká ponuka rôznych farebných prevedení, dĺžok i konštrukcií od reťazí, záclon, vencov a ďalších.
 • Jednoduchá aplikácia pre nastavenie a ovládanie v slovenskom jazyku
 • Podpora hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Asisstant a tiež podpora Apple HomeKit
 • Skvelá kvalita LED žiaroviek, spracovanie najvyššej kvality a nízka spotreba,.
 • Prepojenie viacerých svetielok Twinkly do jedného celku.

Farby kam sa pozrieš

Pre nadšencov do krásnych pestrých farebných prevedení rovnako ako aj pre milovníkov elegnatného a veľmi decentného štýlu ponúka Twinkly odpoveď v podobe niekoľkých ponúkaných radov. Ak chcete oboje, tak sa nebojte, ani takí neodídu sklamaní. Rad Multi-Color ponúka farebnú škálu RGB (od červenej cez zelenomodrú až k fialovej a ružovej), rad Gold Edition zase ponúka veľmi elegantné a krásne odtiene AWW, ako sú ľadovo strieborné, uhrančivé zlaté alebo teplé jantárové . Kombináciu oboch dvoch získate variant Special Edition alebo RGBW.

Twinkly a špecifikácie

Pre dokonalú funkčnosť je táto druhá generácia Twinkly vybavená výkonný dvojjadrový procesorom, ktorý je celkovo výkonnejší až 4násobne oproti svojmu predchodcovi. K Wi-Fi konektivite pribudlo aj Bluetooth pre rýchlejšie a jednoduchšie párovanie. Chcete si osvetliť terasu alebo vonkajší strom či záhradu? Vďaka certifikácii konštrukcie na štandard IP44 to nie je problém Twinkly si poradí aj s nepriazňou počasia.

Kúzlo sa skrýva v aplikácie

Bránou na ovládanie aj nastavenie je prepracovaný patentovaný softvér priamo od výrobcu zariadenia. V aplikácii Twinkly potom nájdete nepreberné množstvo stále aktualizovaných efektov, ktoré si môžete personalizovať a upraviť si podľa vašej nálady. Umožní Vám tiež vytvoriť váš efekt len ťahom prsta po obrazovke. Uľahčuje ale aj samotné zostavenie a nastavenie. Vďaka fotoaparátu v telefóne si naaranžované svetielka zmapujete a dáta o pozícii jednotlivých svetiel sa prenesú do aplikácie. Zložité pozíciovanie reťaze vás tak nečaká a všetky efekty sa tak hladko prenesú do vášho zostavenia.

Niečo pre hráčov

Twinkly je možné prepojiť vďaka aplikácii Razer Chroma s vašim herným príslušenstvom a posunúť tak herný zážitok na novú úroveň.

Vlastnosti:

 • Farby: RGB škála
 • Dĺžka napájania: 3,5 m
 • Osvetlená dĺžka: 20 m
 • Výstup adaptéra: 24 V (1,0 A)
 • Životnosť diód: viac ako 30 000 h
 • Krytie: IP44
 • bluetooth, Wi-Fi
 • Synchronizácia svetiel cez mobilnú aplikáciu

Zobraziť návod