Test Drive Unlimited Solar Crown Deluxe Edition (Xbox series X)

Predobjednávky

Test Drive Unlimited Solar Crown Deluxe Edition (Xbox series X)

Predobjednávky
Hra pre XSX - V hre Test Drive Unlimited Solar Crown sa vydáš na Hong Kong Island! Projazdiaci sa po rušnom ostrove v nádhernom meradle 1:1 a nechaj sa pohltiť mestom. Vyber si svoju cestu a nechaj zažiariť svoju osobnosť. Viac informácií
Platforma (3)
Xbox Series
Edícia (2)
Deluxe Edition
89,99 €
74,99 € bez DPH
Vychádza 12. 9. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,07 € / deň viac

Kód: 202523

Výrobca: Nacon

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na Xbox Series

Test Drive Unlimited Solar Crown Deluxe Edition (Xbox series X)

13 rokov po vydaní Test Drive Unlimited 2 predstavuje TDUSC nové poňatie žánru závodných hier v otvorenom svete pre veľké množstvo hráčov. Daj najavo svoju vášeň pre autá vďaka inovatívnej hrateľnosti a starostlivému detailnému spracovaniu. Otestuj si autá a potom si ich kupuj priamo od obchodníkov, uprav si ich v dielňach a vystav si ich v garáži svojho apartmánu v Solar Hotel. Každé auto ponúka jedinečný jazdný zážitok a dokonalú imerziu (okná, strechy, motory atď.) a práve tento exkluzívny zážitok diktuje, aké auto si pre daný deň vyberieš. Uvidíme sa na uliciach Hong Kong Island!


Objav Hong Kong Island

Jazdi po mape, ktorú si v závodnej hre ešte nikdy nevidel: Hong Kong Island. Vďaka kompletnej reprodukcii v mierke 1:1 prekypuje jedinečnými lokáciami, ktoré môžeš preskúmať. Od starých úzkych uličiek a veľkých diaľnic až po horské cesty a pláže – každá jazda bude iná. Vydaj sa sám alebo s priateľmi pátrať po stovkách zberateľských predmetov, za ktoré získaš celý rad odmien.


Daj dohromady celú zbierku

Získaj ikonické modely od slávnych výrobcov: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bugatti, Koenigsegg, Aston Martin a mnoho ďalších. V hre je cez 30 výrobcov áut vďaka rôznym druhom od všedných automobilov zo 60. rokov cez ultra moderné hypercars až po terénne vozidlá. Vytvor si avatara, ktorý ťa bude reprezentovať, a stretni sa s ďalšími nadšencami do áut v uliciach Hong Kong Island alebo v jednom zo spoločenských centier: Solar Hotel, predajne áut, dielne, základne klanov. Tieto miesta sú ideálne na stretávanie ľudí a zdieľanie vášne pre automobilizmus.


Staň sa elitou, vstup do klanu

Dominuj nad súpermi v hodnotenom režime navrhnutému pre súťažné pretekanie. Od bronzovej úrovne až po Solar King/Queen – tvoj postup bude rovnakým dielom náročný a uspokojivý vďaka radu exkluzívnych odmien dostupných pre tých, ktorí hľadajú bitky PvP. Zúčastni sa klanových vojen a pridaj sa k jednej z dvoch rodín, ktoré súťažia o nadvládu: okázalí provokatéri zo Streets, alebo Sharps, ktorí dávajú prednosť nenápadnej sofistikovanosti. Stretni sa s vyzývateľmi z oboch klanov v strhujúcich pretekoch, vyšplhaj po rebríčku a získaj jedinečné odmeny.


Videá

Trailer

Obsah Deluxe edície:

  • Plná hra
  • Steelbook
  • Free VIP Solar Pass (odomknutý prístup do odmien do 20 levelu)
  • DLC Solar Content Pack (obsahuje predtým prístupné autá Maserati MC20 a Chevrolet Camaro ZL1 1LE, Solar Crown sticker pack pre autá, outfit pre členov Board Committee)
  • DLC Silver Streets Pack (obsahuje predtým prístupné autá Land Rover Range Rover Šport SVR a Mercedes-Benz SLS AMG, Streets sticker pack pre autá, outfit pre členov Lord of the Streets)
  • DLC Silver Sharps Pack (obsahuje predtým prístupné autá Jaguar F-type SVR coupe a Audi R8 Spyder V10 RWS, Sharps sticker pack pre autá, outfit pre členov Baron of the Sharps)
  • Pozn. Streets a Sharps sú názvy gangov v hre.

Predobjednávky
Očakávame 12.9.2024
89,99 €
74,99 € bez DPH
Predobjednávky