Smarty flip púzdro Xiaomi Redmi NOTE 10 PRO/10 PRO MAX červené

Smarty flip púzdro Xiaomi Redmi NOTE 10 PRO/10 PRO MAX červené

Flipové puzdro typu kniha s gélovou vaničkou v elegantnej Eko koži s magnetickým zatváraním, funkciou stojanu a priehradkami na platobné karty. Viac informácií
-80 %  9,99 €
1,99 €
1,66 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 101468

P/N: 5903396104770

Výrobca: Smarty

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Puzdra

Smarty flip púzdro Xiaomi Redmi NOTE 10 PRO/10 PRO MAX červené

Odklápacie flipové puzdro typu kniha s gélovou vaničkou, magnetickým zatváraním a funkciou stojanu.

Flipové puzdro typu kniha v elegantnej Eko koži a klasických farebných variáciách. Disponuje gélovou vaničkou na mieru danému typu telefónu vrátane výrezov pre ovládacie tlačidlá hlasitosti a zapínania. To má výhodu ešte lepšej ochrany telefónu, pretože je v obale stabilne uchytený a gélová vanička obopína kompletne hrany telefónu. Odklápací kryt s magnetickým zatváraním potom chráni prednú časť telefónu, zatiaľ čo je displej ihneď prístupný. Telefón je v puzdre chránený proti poškodeniu pri páde, poškriabaní a špine. Na čelnej strane flipu je prierez na reproduktor, takže je možné hovor uskutočniť s priklopeným flipom a vy si tak neumastíte displej tvárou.

Puzdro je možné použiť taktiež ako stojan na sledovanie videí na šírku či prezeranie fotiek alebo surfovanie na internete. Vnútorná strana flipu disponuje dvoma vreckami na kreditné karty a jedným väčším vreckom napríklad na bankovky.

Vlastnosti:

  • vyrobené z Eko kože, vnútorná vanička z TPU
  • perfektný tvar na mieru pre konkrétny mobilný telefón
  • odklápacia čelná tvrdená časť s vreckom pre rôzne karty či bankovky
  • istenie flipu pomocou magnetu

Eko-balenie: Originálny výrobok zabalený v ekonomickom (redukovanom) obale. Vďaka redukovaniu prebytočného obalu šetríme životné prostredie a môžeme vám ponúknuť ďaleko výhodnejšiu cenu pri originálnom výrobku.