Samsung Leather Case Galaxy S23, Camel

Samsung Leather Case Galaxy S23, Camel

Originálny kožený kryt Samsung chráni chrbát telefónu pred poškodením a dodá mu jedinečný štýl. Viac informácií
-68 %  61,99 €
19,99 €
16,66 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Samsung Leather Case Galaxy S23
Už od 22,99 € více

Kód: 160891

P/N: EF-VS911LAEGWW

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Puzdra

Samsung Leather Case Galaxy S23, Camel

Štýlová porcia luxusu a ochrany

Doprajte svojim dlaniam senzačný zážitok vždy, keď telefón Samsung Galaxy S23 vezmete do ruky. Zadný kryt vyrobený z pravej kože dodá vášmu zariadeniu ďalšiu vrstvu ochrany a štýlu, ktorá ho uchráni od náhodného poškodenia či poškriabania a zároveň vkusne doplní jeho už v základe úžasný dizajn. Puzdro je navyše dostupné v hneď niekoľkých farebných prevedeniach, takže ho budete môcť ľahko zladiť s vašim jedinečným štýlom.

V dokonalej súhre s vašim telefónom

Kožený kryt polstrovaný mäkkou semišovou podšívkou vášmu telefónu poskytne dokonalé a bezpečné útočisko, v ktorom bude spoľahlivo chránený pred akýmkoľvek poškodením zvonku – či už sa bude jednať o rozmary počasia, náhodný pád, alebo nevzhľadné škrabance, ktoré môžu narušiť inak úchvatný estetický dizajn vášho zariadenia.

Každý dotyk bude pohladením

Zažite jedinečný pocit z prémiovej kože s textúrou, ktorá je jemná a veľmi príjemná na dotyk, vďaka čomu budú aj dlhé hodiny trvajúcej práce a zábava s vašim telefónom Galaxy S23 až po okraj naplnené nebývalým komfortom.

Spoločne v ústrety zelenším zajtrajškom

Zakúpením originálneho príslušenstva od spoločnosti Samsung určeného pre telefóny radu Galaxy S23 ochránite ako svoj telefón, tak aj našu planétu. Pri jeho výrobe totiž bolo v maximálnej možnej miere použité recyklované materiály, čo im vyslúžilo medzinárodnú certifikáciu UL, označujúcu produkty s nízkou záťažou na životné prostredie a prírodný ekosystém.