Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512GB fialový

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512GB fialový

Samsung Galaxy Z Flip5 (5G) ponúka hlavný 6,7“ FHD+ Dynamic AMOLED 2x 120 Hz displej, vonkajší 3,4“ Super AMOLED 60 Hz displej, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, 8 GB RAM, duálny 12+12 /LTE, stereo reproduktory, Dolby Atmos, odolnosť IPX8, 3 700 mAh batérie, 25W rýchle nabíjanie, bezdrôtové 10W nabíjanie, bezdrôtové zdieľanie energie, čítačku odtlačkov prstov a OS Android 13. Viac informácií
Veľkosť úložiska (2)
512 GB
Farba (3)
Fialová
Stav tovaru (2)
Nový
-24 %  1 159,00 €
878,90 €
732,42 € bez DPH
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Samsung Galaxy Z Flip 5 5G
Už od 774,90 € více
2 modelové rady za cenu od 838,90 €
Na výber 1 nástupca

Kód: 174783

P/N: SM-F731BLIHEUE

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 512GB fialový

Choď do Flipu

Väčší displej znamená oveľa viac zábavy

Dizajnovka do vrecka. Štýlový Galaxy Z Flip5 prichádza s mnohými vylepšeniami – môžete sa tešiť na spevnený pánt, vyššiu odolnosť aj rozšírený 3,4" vonkajší displej, ktorý vám poskytne viac miesta pre vaše selfie, videohovory s priateľmi i všeobecne prehľadnejšie používanie. vašich džínsov Nový režim Flex, systém profesionálnych fotoaparátov a množstvo inteligentných funkcií vám okrem úžasného dizajnu prináša aj svet nikdy nekončiacej zábavy, ktorá vás neomrzí Ohromte svoje okolie telefónom v atraktívnych farebných odtieňoch, na ktorom každý oči nechá.

Režim Flex pre hands-free fotografie

Hravé a kompaktné telo telefónu Galaxy Z Flip5 môžete naplno využiť aj pri fotení. Nemusíte ho ani otvárať - vďaka praktickému oknu Flex rovno vytvárate fotografie, videá či upravíte nastavenia podľa svojich predstáv. Pri skupinových snímkach ho potom stačí otvoriť v príslušnom uhle, využiť služby šikovného Ovládača fotoaparátu a svojich hodiniek Galaxy Watch6 pre mimoriadne detailné zábery. Vytvárajte si spomienky na celý život v super ostrom vydaní s minimálnou námahou.

Flex okno do vašej osobnosti

Prejavte svoje ja naplno a prispôsobte si vzhľad vonkajšieho Flex okna podľa seba. Môžete si vybrať v rámci širokého množstva widgetov, video tapiet, ciferníkov a ďalších grafických prvkov, ktoré osviežia váš telefón a dodajú mu neprehliadnuteľnú dávku originality.

Až 57 hodín počúvania a 20 hodín sledovania videa

Batéria s kapacitou 3 700 mAh vám bude kryť chrbát po celý deň. Je podporená výkonným procesorom, vďaka ktorému nebudú seriálové maratóny či nočné gamingové turnaje končiť červenou ikonou s nízkymi percentami. Využiť môžete dokonca aj špeciálny režim zníženej spotreby, aby ste získali ešte viac času na zábavu.

Najsilnejší procesor v skladacích telefónoch Galaxy

Nová mobilná platforma Snapdragon 8 Gen 2 pozdvihne vaše zariadenie na úplne novú úroveň. Presvedčia vás o tom luxusne plynulé vizuály, pokročilé algoritmy umelej inteligencie aj zvýšená výdrž batérie. Otváranie aplikácií a prezeranie obsahu bude priamo bleskové, čo oceníte pri každodennom bežnom používaní aj hraní graficky náročnejších hier.

Panel Flex pre lepšiu ovládateľnosť

Nekomplikujte si život, pokiaľ nemusíte. Uľahčite si manipuláciu s prehrávačom hudby alebo videa s praktickým a rýchlym panelom Flex. Jediným pohybom ho môžete odstrániť alebo rozšíriť, nakloniť na objavenie touchpadu a kurzora, alebo pohodlne a presne navigovať prehrávanie vášho obľúbeného playlistu či videí.

Do dažďa aj na výlety

Vylepšený a spevnený pánt Flex poskytne úplnú spoľahlivosť pri neustálom otváraní a zatváraní vášho zariadenia. Odolnosť mu následne zaručí aj zosilnený rám Armor Aluminum, ktorému nevadí ani vlhkosť či kvapky dažďa, takže si svoj telefón môžete bez obáv vziať so sebou aj na dobrodružnejšie výlety do prírody.

Telefón aj hodinky na jednej vlne

Prepojte svoje inteligentné zariadenia z rodiny Galaxy a získajte prehľadné a čerstvé informácie o vašej aktuálnej telesnej kondícii či tréningových výkonoch. ~000002 ~ stredníctvom hodiniek Galaxy Watch6 a špeciálne aplikácie Ovládače fotoaparátu môžete dokonca zhotovovať selfie z fitness centra priamo z vášho zápästia. A keby ste náhodou svoj skladací telefón nemohli nájsť, hodinky vám ho pomôžu ľahko lokalizovať.

Bezpečný prenos dát, ktorý je smart

Pri kúpe nového telefónu, je nepríjemné, že musíte všetky svoje osobné dokumenty, fotografie a ďalšie dáta bezpečne preniesť zo starého zariadenia. S tým vám pomôže jednoduchá, ale veľmi efektívna aplikácia Smart Switch, ktorá pracuje nielen s telefónmi značky Samsung, ale aj ostatných výrobcov. Celý proces je maximálne jednoduchý a dokonca si môžete vybrať z rôznych spôsobov tak, aby pre vás bol celý prenos čo najpohodlnejší - USB kábel, externé úložisko alebo bezdrôtové pripojenie? Voľba je len na vás.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.