Samsung Galaxy Tab A8 (10.5" Wi-Fi) strieborný

Samsung Galaxy Tab A8 (10.5" Wi-Fi) strieborný

Najnovší a doteraz najvýkonnejší prírastok do radu Tab A. Medzi jeho hlavné výhody patrí vynikajúci displej a vysoký výkon v tenkom a ľahkom prevedení, ktoré sa výborne hodia na každodenné využitie pri učení, zábave, komunikácii s priateľmi a pod. Tablet určený pre každý rozpočet a životné štýl je navyše bez problémov kompatibilný s inými prístrojmi radu Galaxy. Viac informácií
Veľkosť pamäte RAM (2)
3 GB
Veľkosť úložiska (2)
32 GB
Pripojenie na internet (2)
Sieť Wi-Fi
Farba (2)
Silver
Stav tovaru (2)
Nový
169,00 €
140,83 € bez DPH
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Samsung Galaxy Tab A8
Už od 154,90 € více
3 modelové rady za cenu od 158,90 €
Na výber 1 nástupca

Kód: 127439

P/N: SM-X200NZSAEUE

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Tablety

Samsung Galaxy Tab A8 (10.5" Wi-Fi) strieborný

Väčší displej, viac možností

Dlhotrvajúca zábava pri najnovších filmoch, nabitý týždeň plný pracovných úspechov aj videohovory s priateľmi – nech už sa práve venujete čomukoľvek, Galaxy Tab A8 vám ponúkne spoľahlivý výkon a širokú škálu možností. Na veľkorysom 10,5” displeji môžete pohodlne zabudnúť na svoje okolie a sústrediť sa len na aktuálnu činnosť, zatiaľ čo symetrický rámček s hrúbkou iba 10,2 mm vám ponúkne pohodlné držanie po celú dobu používania. Užite siširší a lepší pohľad na vás obsah.

Klasická krása v kovovom tele

So svojim estetickým a moderným dizajnom je Galaxy Tab A8 atraktívny tablet, ktorý zažiari v každej situácii. Pevné kovové telo ponúka zvýšenú odolnosť pri bežnom používaní, zatiaľ čo ultratenký profil iba o 6,9 mm zaisťuje skvelú ergonómiu a pohodlný úchop. Jeho kúzlo podčiarkujú jemné farebné odtiene, z ktorých si môžete vybrať presne ten pravý pre váš štýl.

Obklopujúci, dynamický zvuk

Kvalitné audio nesmie chýbať pri žiadnom filmovom večeri. Vďaka štyrom reproduktorom s priestorovým zvukom Dolby Atmos si môžete vychutnať každý jemný zvukový detail, zatiaľ čo krištáľová čistota a hĺbka celého spektra tónov vás zakaždým oslní. Doprajte si plnohodnotný zážitok zo seriálov aj gamingu, či už práve sedíte doma na gauči alebo cestujete za dobrodružstvom.

Vždy pripravený čeliť výzvam

Kombinácia osemjadrového procesora a až 4GB RAM vám poskytne silný a spoľahlivý výkon na akúkoľvek úlohu, ktorú máte pred sebou. Všetky vaše súbory pojme štedré 128GB úložisko, ktoré môžete navýšiť až o 1 TB s externou microSD kartou. A aby ste sa mohli virtuálnej zábave venovať čo najdlhšie, je Galaxy Tab A8 doplnený o silnú batériu s kapacitou 7 040 mAh. A až sa predsa vyčerpá, v okamihu bude späť v hre s rýchlym 15W nabíjaním.

Štúdium novej generácie

Máte dôležitú online výučbu, ktorú by ste si radi zopakovali neskôr? Nahrajte si ju! Súčasťou tabletu Galaxy Tab A8 je aj obľúbená funkcia Screen Recorder, s ktorou je nahrávanie živého vysielania jednoduché a intuitívne. Vy sa tak môžete sústrediť iba na zapisovanie kľúčových slov a živú výučbu, všetky detaily máte kedykoľvek k dispozícii vo vašej video kolekcii.

Virtuálny svet pre najmenších

Vytvorte svojim deťom bezpečný a zábavný digitálny priestor, v ktorom sa budú môcť hrať a rozvíjať svoju fantáziu bez obmedzenia. Aplikácia Samsung Kids ponúka celú škálu pútavých aj náučných hier a poskytuje vám aj praktický prehľad o dĺžke a spôsobe používania tabletu. Navyše môžete využiť aj rodičovský zámok, a zamedziť tak prístup k vami zvoleným aplikáciám.

Zvýšená produktivita s viacerými oknami

Využite svoj Samsung Galaxy Tab A8 naplno s vylepšeným režimom viacerých okien a vyťažte z multitaskingu maximum. Na tablete si môžete rozdeliť obraz na dve nezávislé časti, takže vám umožní napr. sledovať obľúbený seriál v jednom okne, zatiaľ čo si v druhom píšete s priateľmi. Navyše si jednoduchým potiahnutím môžete nastaviť vzhľad, zdieľať obsah medzi jednotlivými aplikáciami alebo pretiahnuť upozornenia.

Vaše dáta v úplnom bezpečí

Viacvrstvová bezpečnostná platforma Samsung Knox chráni váš obsah pred nechcenými zrakmi ako na hardvérovej, tak aj softvérovej úrovni. V reálnom čase chráni jadro tabletu pred hrozbami, neustále overuje základný softvér a kontroluje integritu zariadenia. Nemusíte tak mať obavu o citlivé osobné ani pracovné súbory.

Jedna aplikácia na viacerých zariadeniach

Na jednom účte Samsung môžete ľubovoľne meniť zariadenie bez toho, aby ste museli začínať novú inštanciu vašej aplikácie. Ak máte napríklad rozpísanú poznámku alebo otvorené vyhľadávanie v prehliadači, môžete s vašou činnosťou okamžite pokračovať na ďalšom zariadení. Užite si kompletný zážitok z prepojeného sveta Galaxy!

Obsah balenia:

  • Tablet
  • Dátový kábel USB-C
  • 7.75 W nabíjací adaptér
  • Ihla na SIM
  • Sprievodca rýchlym spustením
Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.