Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 12GB/512GB čierna

(1)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 12GB/512GB čierna

(1)
Samsung Galaxy S23 Ultra je ultramoderný smarthpone, vyrobený z recyklovaných materiálov a vybavený tými najlepšími technológiami. Žiarivý 6,8“ QHD Dynamic Amoled 2X displej so 120Hz obnovovacou frekvenciou, bezkonkurenčný 200Mpx hlavný fotoaparát s 16x vyšším rozlíšením ako štandardné objektívy, čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a batéria s kapacitou 5000mAh, užívateľské rozhranie ONE UI, dômyselne prepracovaný ekosystém a mnoho ďalšieho. To najlepšie čo môžete získať je práve tu. Viac informácií
1 199,00 €
999,17 € bez DPH
Podobné produkty
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Samsung Galaxy S23 Ultra 5G
Už od 783,00 € více
2 modelové rady za cenu od 518,90 €
Na výber 1 nástupca

Kód: 160265

P/N: SM-S918BZKHEUE

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 12GB/512GB čierna

Zdieľajte epické okamihy

Ultramoderný smartphone s dôrazom na udržateľnú budúcnosť

Len sa naň pozrite – symetricky vyladené tvary s vylepšeným zakrivením, čistejší dizajn „plávajúcich“ objektívov na zadnej strane a krásne kompaktné telo vsadené do luxusného kovového rámu. Nechajte sa očariť ďalším prémiovým prírastkom do rodiny radu S – Galaxy S23 Ultra od spoločnosti Samsung. Žiarivý a odolný 6,8” QHD Dynamic Amoled 2X displej sa pýši nielen fantastickou paletou sýtych a krásne intenzívnych farieb, ktoré vďaka adaptívnej technológii Vision Booster nestráca na svojej živosti ani na svetle, ale aj nádherne plynulú * *120Hz obnovovacou frekvenciou. Už žiadne otravné zasekávanie či spomalenie - streamovanie, hranie hier alebo prezeranie multimediálneho obsahu pôjde rýchlo a hladko ako po masle. To všetko podporené najvýkonnejším procesorom, aký sa kedy na zariadeniach objavil, a dlhotrvajúcou batériou, ktorá nikdy nestráca dych. Pridajte špičkový systém fotoaparátov s hlavným 200Mpx snímačom, dvoma teleobjektívmi a jedinečnou technológiou pre nočné fotografovanie a dostanete moderný chytrý telefón, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad.

Jedinečné farebné tóny prírody

Ukľudňujúca zelená pripomínajúca les v rannej hmle, krémová, inšpirovaná farbou nebielenej bavlny, nežná levanduľová alebo klasický odtieň čiernej – vychutnajte si eleganciu v decentných prevedeniach, ktorá sa zladí s akýmkoľvek osobným štýlom. Krásne jemné odtiene boli vytvorené pomocou organických zložiek v podobe lístkov z gardénie či kakaových šupiek v súlade s ekologickým programom spoločnosti Samsung.

Vaša ekologická voľba

V boji s klimatickou krízou a kľúčovými environmentálnymi otázkami sa spoločnosť Samsung rozhodla zredukovať škodlivé dopady výroby mobilných technológií na absolútne minimum. Preto boli pri vývoji Galaxy S23 Ultra vo veľkej miere použité recyklované materiály: sklo, papier, hliník či PET fólie. Všetky uvedené zdroje sú súčasťou jednotlivých komponentov a do budúcna tak tvoria udržateľnejšiu formu výroby. Použitý bol dokonca aj z oceánu vylovený plastový odpad, ktorého ďalšie spracovanie šetrí čistotu vodných plôch. Ekologické koncepty sú viditeľné aj na balení, ktoré je vyrobené zo 100% recyklovaného papiera a farbív striktne organického pôvodu. Takto budete mať pri kúpe nového smartfónu dobrý pocit, že ste prispeli svojou troškou k zlepšeniu životného prostredia na Zemi.

Integrovaný S Pen ako skvelá pomôcka

Zabudnite na neprehľadné papierové diáre a vytiahnite z priehradky obľúbený stylus S Pen. Jeho funkcie prešli aktualizáciou a vylepšený sa v plnej sile vracia opäť na scénu, aby vám uľavil nielen pri pracovných aktivitách, ale aj osviežil chvíle zábavy. Písanie na displej nebolo nikdy príjemnejšie – ešte keď sám dokáže previesť váš rukopis na čitateľný tlačiaci text. Pomôže vám aj s prekladmi cudzojazyčných textov, poslúži ako spúšť fotoaparátu alebo ako ovládač pri sledovaní videí. Píšte, skicujte a hrajte sa s dotykovým perom, ktoré budete mať vždy spoľahlivo po ruke.

Nová dimenzia mobilnej fotografie

Objavte ohromujúce detaily v každom zábere. Systém pokročilých fotoaparátov bezkonkurenčne vedie hlavný 200Mpx snímač s až 16x vyšším rozlíšením, než ponúka štandardné objektívy. V spolupráci so svetlo pohlcujúcimi pixelmi a vylepšenou optickou stabilizáciou pre minimalizáciu pohybu a chvenie rúk bude každá vaša momentka jednoducho dokonalá. A keby ste náhodou predsa len na záberoch nejaké chybičky našli, môžete ich ľahko upraviť priamo v Galérii pomocou umelej inteligencie a jej automatických vylepšení. Telefón je pripravený aj na fotografovanie pri problematickom protisvetle – v tomto prípade používa technológiu Super HDR, ktorá prináša až štvornásobne vyšší dynamický rozsah pre bohaté detaily v jasných aj tmavých častiach záberu. K tomu môžete ešte pripočítať dva praktické teleobjektívy, jeden dokonca s až 10násobným priblížením, predné selfie fotoaparát alebo 12Mpx širokouhlý objektív pre parádne panoramatické snímky.

Zachyťte krásu hviezdnych nocí

Fotografovanie v noci má svoje špecifiká. Avšak s Galaxy S23 Ultra, ktorý dokonale „vidí“ aj v tme, máte o fantastické nočné selfies či portréty v prirodzených odtieňoch postarané. Duálne pixely vám pomôžu s rýchlym a presným zaostrením, zatiaľ čo umelá inteligencia dodá záberu dostatočnú umeleckú hĺbku prostredníctvom obľúbeného bokeh efektu. A tí, ktorí v noci radi natáčajú, budú určite nadšení z krásne zreteľných a čistých videí bez šumu a nežiaduceho rozmazania pri pohybe či zmenách jasu. Keď si na pomoc navyše vezmete statív, svojim chytrým telefónom budete môcť vytvárať impozantné časozberné videá hviezdnej oblohy alebo úchvatné astrofotografie.

Všestranný asistent S Pen

Okrem štandardných funkcií prináša dotykové pero S Pen množstvo nových vylepšení – keď si napríklad robíte snímku obrazovku s nejakou udalosťou, umelá inteligencia po analýze sama vyhodnotí, kam ho uloží – či poputuje do vášho kalendára alebo do galérie s obrázkami. Nebudete si tak musieť zapisovať každý detail do papierového diára, všetko budete mať pekne úhľadne zaznamenané vo vašom telefóne. Novo si môžete poznámky upravovať aj počas videohovorov Google Meet alebo text priamo vpísať do vyhľadávača Google. S Pen vám uľahčí každodenné pracovné povinnosti a celkovo zvýši vašu produktivitu.

Pre život v rýchlom tempe

Samsung Galaxy S23 Ultra bol priam stvorený pre náročné podmienky používania. Je posilnený nielen doposiaľ najvýkonnejším procesorom Galaxy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 pre maximálny herný zážitok či nerušené streamovanie, ale do vienka okrem iného dostal aj dlhotrvajúcu 5 000mAh batériu, ktorá sa len tak nevybije, takže máte záruku nerušené zábavy bez otravného spomaľovania či prestávok na nabití. Spoľahnite sa na nespútaný výkon a výdrž zariadenia, ktoré s vami vždy udrží krok.

Ďalšia hviezda v Galaxii možností

Jedna aplikácia, veľa možností využitia. Dômyselný ekosystém Galaxy vám umožní ľahko ovládať napríklad práčku, sušičku, digestor či vysávač Samsung pomocou vášho telefónu, tabletu Galaxy Tab či hodiniek Galaxy Watch. Bezplatná aplikácia nielen, že zariadenie automaticky prepojí, ale taktiež prinesie aj rýchle zobrazenie prehľadov spotreby energie či notifikácie, informujúce o ich stave. Vy si tak budete môcť ľahko vytvoriť múdru domácnosť a ušetriť čas pri nastavovaní alebo starosti, či ste pred vašim odchodom z domácnosti spotrebič skutočne vypli.

Na mieru všetkým vašim potrebám

Upraviť si jednotlivé funkcie telefónu presne podľa vašich predstáv nebolo ešte nikdy jednoduchšie. O dokonalé zážitky z použitia zariadenia sa postará vylepšené užívateľské rozhranie One UI, poskytujúce prístup k rozličným možnostiam prispôsobenia – od zamykacej obrazovky cez vizuálne témy až po nástrojovú lištu či notifikácie. S Galaxy S23 Ultra získate verného spoločníka, ktorý bude dokonale odrážať vašu osobnosť.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.**