Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB Gray

(1)

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB Gray

(1)
Najnovší člen rodiny Galaxy S21 zdedil jej oceňované vlastnosti a funkcie - vysoký výkon, profesionálny fotoaparát, bezproblémové pripojenie k ekosystému zariadenia aj vycibrený ikonický dizajn. Objavte Samsung Galaxy S21 FE 5G. Viac informácií
Farba (2)
Šedá
Stav tovaru (2)
398,90 €
332,42 € bez DPH
Podobné produkty
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Samsung Galaxy S21 FE 5G (SM-G990B2)
Už od 198,90 € více
Na výber 1 nástupca

Kód: 141693

P/N: SM-G990BZAFEUE

Výrobca: Samsung

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB Gray

Inšpirovaný fanúšikmi Galaxy, určený všetkým

Telefón od fanúšikov pre fanúšikov

Privítajte telefón Samsung Galaxy S21 FE 5G – ďalší prírastok do epického radu Galaxy S21 5G, ktorý bol vytvorený v spolupráci so samotnými fanúšikmi značky Samsung. Nádherné monochromatické dizajnové prevedenie, rýchly procesor Qualcomm Snapdragon 888 a veľkorysý 6,4" Dynamic AMOLED 2X displej s nádhernými farbami a ultra plynulou obnovovacou frekvenciou 120 Hz - to všetko bolo stvorené na to, priniesť vám vysokú pracovnú efektivitu aj. fotografie pomocou trojnásobného fotoaparátu profesionálnej triedy s funkciou optického zoomu a až 30násobného priblíženia alebo sa pochváľte nezabudnuteľnými selfies s 32Mpx predným objektívom, ktorý vaše ja zachytí vždy v tom najlichotivejšom svetle.

Dajte zbohom prasklinám na displeji

Pustite sa do ďalšieho vyťaženého dňa bez obáv z náhodného rozbitia displeja. Telefón Samsung Galaxy S21 FE 5G je vybavený krycím sklom Gorilla Glass Victus - zatiaľ vôbec najodolnejším sklom, ktoré sa doteraz u mnohých telefónov Galaxy objavilo. Či už sa teda chystáte na náročný výstup, alebo vám len telefón z času na čas vykĺzne z ruky vplyvom náročného pracovného tempa, môžete byť úplne pokojní.

Foťte ako profík s kompletnou sadou objektívov

Snímajte fotky, ktoré ohromia ako vašu rodinu, tak aj známe a svet sociálnych sietí. Využite rozsiahle možnosti zadného fotoaparátu profesionálnej triedy s 3 objektívmi a 3násobným optickým zoomom, ktoré umožnia zachytiť každý detail a vytvoriť realitu verne odrážajúce snímky – či už sa jedná o panorámy, portréty alebo foto blog z vášho ďalšieho dobrodružstva.

Premeňte selfies v diela hodná umeleckých galérií

Vytvárajte autoportréty, ktoré nebudú potrebovať akúkoľvek ďalšiu úpravu. S 32Mpx predným fotoaparátom telefónu Galaxy S21 FE 5G ich zvládnete na prvú dobrú a umelá inteligencia vstavanej aplikácie navyše zvýrazní a vypichne vaše prirodzené rysy, takže budete na sociálnych sieťach vždy za hviezdu.

Stvorený pre potreby tvorcov obsahu

Nechcete len konzumovať, ale hlavne tvoriť? V tom prípade sa môžete spoľahnúť na spoľahlivý arzenál trojice fotoaparátov, s pomocou ktorých zachytíte okamžitú reakciu z hrania na streame alebo vytvoríte ďalší vlog, ktorý vám prinesie tisíce sledujúcich na sociálnych sieťach. Počas natáčania navyše budete môcť medzi jednotlivými fotoaparátmi ľahko prepínať, a vytvoriť tak dynamickejšie a profesionálne vyzerajúce videá.

Skvelá selfies vo dne v noci

Pokročilý nočný režim 32Mpx predného fotoaparátu sa postará o to, že aj selfies fotené pri slabšom svetle budú vyzerať skvele s funkciou ich zvýraznenia pomocou umelej inteligencie. To do vašich snímok prinesie viac farieb a detailov, v ktorých vynikne celá vaša osobnosť, nijako nenarušovaná šumom na pozadí.

Priblížte to dôležité s funkciou 30X Space Zoom

Odhaľte tie najmenšie detaily vašich fotografií s technológiou 30-násobného priblíženia Space Zoom. Tá dokáže aj zo vzdialeného bodu zachytiť všetky aspekty obrazu, a s pomocou funkcie Zoom Lock navyše zásadným spôsobom zníži roztrasenie aj pri väčšom priblížení.

Vôbec najrýchlejší čip v rade Galaxy S

Na Galaxy S21 FE 5G spoločnosť Samsung nešetrila, a to vrátane samotného procesora. Riadi ho špičkový Qualcomm Snapdragon 888, s ktorým ani tie najnáročnejšie herné tituly nedajú telefónu vôbec zabrať. Objavte prvotriedny výkon, zvýšte úroveň svojho multitaskingu a nenechajte nič narušiť vaše herné sústredenie - tento čip len tak niečo nespomalí.

Hrajte a bavte sa po dlhé hodiny

Úsporný displej aj procesor a batérie s vysokou kapacitou 4 500 mAh telefónu Galaxy S21 FE 5G boli spoločne zladené tak, aby v pohode zvládli záťaž po celý deň – aj v prípade, že budete chcieť využiť služby moderných 5G dátových sietí. Vy si tak budete môcť užiť viac obsahu alebo prezrieť najnovšie príspevky z vašich sociálnych sietí.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.