PlayStation Portal ovládač pre PS5

PlayStation Portal ovládač pre PS5

Hraj na konzole PS5 pomocou domácej siete Wi-Fi a ovládania, ktorého kvalita sa rovná kvalite ovládania na konzole, s diaľkovým ovládačom PlayStation Portal. Funkcia bezdrôtového ovládača DualSense, 8” LCD obrazovka, rozlíšenie 1080p a schopnosť prehrať 60 snímok za sekundu. Hrať je možné na domácej sieti Wi-Fi u teba doma či cez internet mimo domova (napr. u kamaráta, na chate či na dovolenke). Limit 1ks na zákazníka. Viac informácií
Stav tovaru (2)
Nový
214,90 €
179,08 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,16 € / deň viac
Použitý alebo rozbalený model PlayStation Portal dálkový ovladač pro PS5
Už od 198,90 € více

Kód: 184718

P/N: PS711000042435

Výrobca: Sony

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Herné ovládače

PlayStation Portal ovládač pre PS5


Upozornenie: Limit 1ks na zákazníka. Termín ďalšieho naskladnenia očakávame v júni. Ďakujeme za pochopenie.

Hraj na konzole PS5 pomocou domácej siete Wi-Fi a ovládania, ktorého kvalita sa rovná kvalite ovládania na konzole, s diaľkovým ovládačom PlayStation Portal. Zaži neuveriteľný efekt ponorenia do hry s funkciami bezdrôtového ovládača DualSense, ako sú haptická odozva a adaptívna spúšte, u podporovaných hier. Vezmi si zbierku hier na konzole PS5 do vrecka – s diaľkovým ovládačom PlayStation Portal môžeš hrať kompatibilné hry nainštalované na konzole bez toho, aby si musel na hranie použiť televízor.


Vezmi si konzolu PS5 do vrecka


Hraj kdekoľvek a kedykoľvek

S diaľkovým ovládačom PlayStation Portal máš prístup k hrám na konzole PS5 prostredníctvom domácej siete Wi-Fi. Do hry sa tak ponoríš bez toho, aby si musel na hranie použiť televízor. S PlayStation Portal môžeš hrať kompatibilné hry nainštalované na konzole PS5, vrátane svojich obľúbených hier pre konzoly PS5 a PS4.


Zaži úchvatné pohltenie

Pocíť pohlcujúcu silu funkcií, ako sú haptická odozva a adaptívne spúšte u podporovaných hier. Citlivé vibrácie reagujú na tvoje herné voľby a simulujú okolité prostredie. Vo vybraných hrách pre konzolu PS5 dynamický odpor napodobňuje interakciu s predmetmi v hre.


Nádherná 8” LCD obrazovka, rozlíšenie 1080p a 60 FPS

Všimnite si každý dokonalý detail svojich obľúbených hier, ktoré doslova ožívajú na nádhernej, jasne osvetlenej obrazovke s rozlíšením Full HD. Diaľkový ovládač PlayStation Portal zaistí plynulé hranie s rýchlosťou až 60 snímok za sekundu a vysokou čistotou obrazu na obrazovke s rozlíšením 1080p.


Zrýchli svoje hranie

Diaľkový ovládač PlayStation Portal je účelové zariadenie, ktoré bolo vytvorené, aby poskytovalo fantastické zážitky zo vzdialeného hrania. To znamená, že zapnutím ovládača a stlačením tlačidla, pomocou ktorého sa pripojíš ku konzole PS5, skočíš pozoruhodnou rýchlosťou priamo do hry.


Pre hranie na PlayStation Portal je potrebné:

  • Spárovať ovládač PlayStation Portal a konzolu PS5 vopred.
  • Konzola PS5 musí byť buď zapnutá, alebo v režime odpočinku.
  • Hrať sa dá na domácej sieti Wi-Fi u teba doma či cez internet mimo domova (napr. u kamaráta, na chate či na dovolenke).
  • Pre pripojenie odporúčame vysokorýchlostný internet, minimálna vyžadovaná rýchlosť je však 5Mb.
  • Pre hranie s nízkou latenciou odporúčame konzolu PS5 pripojiť cez ethernet kábel.

Predobjednávky
Expedujeme 24.6. (pondelok)
214,90 €
179,08 € bez DPH
Predobjednávky