OnePlus 11 5G DualSIM 16+256GB gsm tel. Titan Black

OnePlus 11 5G DualSIM 16+256GB gsm tel. Titan Black

Vlajková loď OnePlus 11 v sebe spája výkon a eleganciu. Poháňaný najextrémnejším hardvérom v histórii OnePlus, vytočte všetky možnosti na 11. OnePlus 11 je tvarom sily. 6,7“ AMOLED displej, až 120Hz obnovovacia frekvencia, procesor Snapdragon® 8 Gen 1, 16GB RAM, 256GB interná pamäť, batéria 5000mAh, rýchle nabíjanie, trojitý hlavný fotoaparát 50MPx + 32MPx + 48MPx, predná kamera 7, Bluetooth 5.3, NFC, Android 13. Viac informácií
Veľkosť pamäte RAM (2)
16 GB
Veľkosť úložiska (2)
256 GB
Farba (2)
Čierna
Stav tovaru (2)
Nový
-1 %  886,90 €
873,90 €
728,25 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model OnePlus 11 5G
Už od 540,90 € více

Kód: 163141

P/N: 5011102200

Výrobca: OnePlus

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

OnePlus 11 5G DualSIM 16+256GB gsm tel. Titan Black

Vlajková loď OnePlus 11 5G v sebe spája výkon a eleganciu. Poháňaný najextrémnejším hardvérom v histórii OnePlus, vytočte všetky možnosti na 11. OnePlus 11 5G je tvarom sily.

Absolútny výkon.

Nabitý špičkovým hardvérom, hrajte sa s výkonom pomocou Snapdragonu® 8 Gen 2, LPDDR5X RAM a až UFS4.0. Navrhnuté pre tých, ktorí sú hnaní na prekonávanie, výkon ako v hyperaute poháňa vašu digitálnu cestu v rýchlom pruhu.

Fotoaparát Hasselblad 3. generácie pre mobilné zariadenia

Hyperrealistické farby a TurboRAW HDR

Vidieť znamená veriť vďaka najvyspelejšiemu spôsobu zhotovovania snímok v histórii spoločnosti OnePlus. Pokiaľ ide o funkcie na úrovni vlajkovej lode, tri nie sú nikdy dosť. Trojica snímačov hlavného fotoaparátu, vlastný algoritmus TurboRAW HDR a jedinečný hardvér Accu-spectrum povyšujú okamihy na históriu.

Hyperrealistické farby

Úplne nová kalibrácia prirodzených farieb s Hasselbladom prináša špičkovú vedu o farbách. Viac ako miliarda farieb povyšuje snímky o 64-krát viac farebných informácií. Ohromujúce 10-bitové snímky znižujú prúžkovanie pre bohatšie farby, zatiaľ čo asistenčný hardvér Accu-spectrum zaisťuje extrémnu presnosť farieb.

TurboRAW HDR

Komplikované osvetlenie je jednoduché vďaka optimalizácii expozície a vyváženiu bielej vo všetkých 3 fotoaparátoch.

Režim portrétu Hasselblad

Portrétny teleobjektív IMX709 spolu s hlavným snímačom fotoaparátu poskytuje sledovanie hĺbky ako digitálne zrkadlovky, prirodzený bokeh a odlesky. Je porovnávaný s optickými štandardmi Hasselblad a simuluje profesionálne prirodzené efekty bokehu a odleskov zachytené fotoaparátom Hasselblad s objektívmi XCD 30 mm a 65 mm pre dokonalé portréty.

50 Mpx + 32 Mpx + 48 Mpx

Hodnotenie na jedničku

S až 16 GB pamäte RAM novej generácie LPDDR5X vytočíte všetko na 11. RAM-Vita komprimuje aplikácie a inteligentne prideľuje pamäť RAM pre plynulosť v budúcnosti.

Tvarovaný tak, aby zostal chladný

Zoznámte sa s novou generáciou chladenia Cryo-velocity VC Cooling. Úplne nové kryštalické-grafenové materiály vďaka svojej hexagonálnej štruktúre molekúl udržujú teplo pri každom stlačení tlačidla play.

Wi-Fi 7 pripravené, kedykoľvek ste vy.

Navrhnuté pre extrémne rýchlosti bezdrôtového pripojenia. Wi-Fi 7 zaisťuje, že budete v rýchlom pruhu s trvale nízkou latenciou. Od streamovania videoobsahu až po cloudové herné zážitky - pripojte sa rýchlejšie a plynulejšie vďaka rýchlosti, ktorú potrebujete.

OxygenOS 13

Inšpirované prírodou

Každý prvok, každý krok je rýchlejší, plynulejší a bez záťaže. Aquamorphic Design prináša zjednodušené vizuálne rozhranie založené na jedinečných vlastnostiach vody. Ponorte sa do oceánu výkonných funkcií, ktoré zvýšia kvalitu vášho digitálneho života. Systém OxygenOS 13 kĺže ako hodváb vďaka stabilite jadra novej generácie a zvýšenej spoľahlivosti.