Nothing Ear Stick

(1)

Nothing Ear Stick

(1)
Kvalitné a vzhľadom originálne bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (Stick) neponúknu perfektný zvuk, vďaka 12,6mm dynamickým meničom, dlhé počúvanie trvajúce až 29 hodín a ľahkú konštrukciu ako pierko 4,4g. Viac informácií
99,99 €
83,33 € bez DPH
Porovnať

Kód: 149931

P/N: A10600014

Výrobca: Nothing

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Slúchadlá

Nothing Ear Stick

Slúchadlá Nothing Ear (Stick) disponujú originálnym dizajnom a swipe style otvárania púzdra. Priehľadné telo vám umožní nahliadnuť do technológie perfektného zvuku, ktorý vám tieto kôstky prináša. Uvidíte každučký detail čím vás slúchadlá od Nothing určite zaujmú.

  • Ultra ľahká konštrukcia 4,4 g
  • Dynamické meniče 12,6mm
  • Až 29 hodín počúvania
  • Technológia Clear Voice

Užite si dlhé a pohodlné počúvanie

Slúchadlá Nothing Ear (Stick) disponujú skvelým ergonomickým tvarom, aby padli do uší práve vám. Čomu tiež pomáha ich ľahká konštrukcia 4,4g. Možno zabudnete, že ich máte na sebe, ale o to práve ide.

Dlhé hodiny počúvania

7 hodín počúvania. Takmer 2 hodiny s iba 10 minútami nabíjania. 12 hodín hovoru s puzdrom a 3 hodiny so slúchadlami. Nabite raz, používajte celý deň. Poháňané jedinečne ergonomickým puzdrom, ktoré bolo vyrobené tak, aby vkĺzlo do vreciek.

Živý zvuk

Zvuk ožíva. Bohaté hĺbky. Jasné výšky. Odvážne detaily. Krásne vyvážené. V akejkoľvek frekvencii. To všetko je možné vďaka špičkovému užívateľskému dynamickému ovládaču. Silne autentický zvuk. Minimálne skreslenie. Umocnené jemné detaily. To všetko od jedného z najcitlivejších ovládačov v akomkoľvek bezdrôtovom slúchadle.

Iba 12,6 mm. Presne tak, ako to máte počuť. Nič stratené. Chytrý softvér detekuje stratu basov pri nosení slúchadiel a vyladí krivku ekvalizéra na optimálnu úroveň. Na dokonale pôsobivú hĺbku.

Technológia Clear Voice

Zvuk ako vy. Kdekoľvek. Tri mikrofóny s vysokým rozlíšením. Inteligentné algoritmy analyzujú viac ako 1 milión zvukov pre hovory odolné proti vetru a davu.

Konektivita

Maximálna stabilita. Hlbšie zážitky. Ľahko sa pripojte k akémukoľvek zariadeniu Android pomocou rýchleho párovania. Automaticky sa prepne do režimu nízkeho oneskorenia, keď hráte na Phone (1). Pre neuveriteľne presný zvuk a grafiku.

Súhra s Nothing Phone

Phone (1) vylepšuje Ear (Stick). Všetky nastavenia a funkcie sú priamo integrované do Phone (1). Pre bezproblémový zážitok. Ľahko prispôsobte ovládanie gestami. Upravte nastavenia EQ, ako sú úrovne nízkej, strednej a vysokej frekvencie. Všetko cez rýchle nastavenie. Zážitok z počúvania pre vás bude dokonalý. Pre všetky ostatné zariadenia so systémom Android a iOS sú funkcie dostupné v aplikácii Nothing X.

Balenie obsahuje

  • Nothing Ear (Stick)
  • Nabíjacie puzdro
  • Kábel typu C
  • Bezpečnostné informácie a záručný list
  • Užívateľská príručka