NHL 24 (PS4)

Akcia

NHL 24 (PS4)

Akcia
Hra pre PS4 - EA SPORTS NHL 24 ponúka vďaka novým herným funkciám a prvkom autentickú hokejovú akciu so všetkým. Zakús intenzitu a únavu pri hre pod veľkým tlakom zásluhou Systému vyčerpania, uži si bezkonkurenčné možnosti ovládania hráčov vďaka novým systémom Vizuálnej prihrávky a Úplná kontrola nad fintami a zmeň ráz zápasu fyzikálne riadenými kontaktmi. Viac informácií
Platforma (4)
PlayStation 4
-21 %  37,99 €
29,99 €
24,99 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 176493

P/N: 46479782

Výrobca: EA

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na PS4

NHL 24 (PS4)

Pripravte sa autentickú hokejovú akciu s EA SPORTS NHL 24, ktorú prinášajú nové herné prvky a funkcie. Intenzívnejší zážitok a pocit únavy prináša Systém vyčerpania. Fyzikálne riadený kontakt vám umožní hrať viac kontaktnú hru – užite si poriadne tvrdé hity pri ktorých prehodíte súpera plexisklom alebo ho pošlite na striedačku. Nový systém Vizuálne prihrávky a Úplná kontrola nad fintami vám prinesú jedinečné možnosti ovládania vášho hráča.

Režim Chel je teraz ešte prepojenejší vďaka možnosti hrania naprieč platformami. Pripomeňte si slávne okamihy z hokejovej histórie a najlepšie akcie súčasnosti s Momenty HUT. Zažite živšiu atmosféru a autentickosť v podobe viac ako 75 nových gólových osláv s režimom Momenty radosti

EA SPORTS NHL 24 podporuje hranie naprieč platformami. Hráči naprieč konzolami od Sony a Microsoftu rovnakej generácie sa môžu stretnúť proti sebe v Ultimate Team a World of Chel!

Vychutnajte si bezkonkurenčné grafické vylepšenie vďaka sile enginu Frostbite, ktorý pomáha oživiť dianie – od dynamického osvetlenia po prepracovanú vernosť postáv.


PRENESENIE OBSAHU

Hráči, ktorí začnú hrať NHL 24 na herných konzolách GEN 4 budú mať možnosť previesť hodnotu svojho tímu v HUT a postup na GEN 5.

 • Môžu užívatelia ochrániť 20 hráčskych predmetov + trénera na svojej aktuálnej súpiske a previesť ich na novú konzolu.
 • Po presune obsahu zo systému PS4 na PS5 alebo konzoly X1 na XS X|S bude obsah z platformy staršej generácie z bezpečnostných dôvodov prevedený na neobchodovateľný.
 • Všetky mince a predmety zostávajúce v tvojej zbierke obdržíš na svoj účet na platforme novej generácie v obdobnej hodnote vo forme obchodovateľných balíčkov.

Herný systém

Systém vyčerpania

Buďte odmenení za dlhší čas strávený v útočnom pásme vďaka prepracovanému systému vyčerpania, ktorý doplní hru o novú dynamiku a pridá viac vzrušivej autentickosti.

 • Systém vytrvalého tlaku - Vytvárajte neustály tlak na súpera a aktivujte si bonus! Tento bonus zníži súperovi vlastnosti a umožní váš lepší akciu, ale iba po obmedzenú dobu.
 • Systém únavy brankárov/brankárok - Unavte súperovho brankára/brankárku vytvorením neustáleho tlaku a vychutnajte si góly, ktoré z gólmanových pomalých reakcií vzniknú. Pocíťte reálnejší zážitok vďaka 75 novým brankárskym animáciám.

Fyzikálne riadený kontakt

Prepracovaná fyzika a animácia prinášajú revolúciu do fyzického kontaktu a poskytujú realistické telesné kontakty ako nikdy predtým. Nové reakcie a animácie vytvárajú veľké momenty v ktoromkoľvek bode hry. Rozbite plexisklo a pošlite súpera nedobrovoľne na striedačku. Silnejšie hity vám pomôžu získať puk, ale pokiaľ sa ocitnete sa mimo pozície, nová úroveň hrateľnosti vám pohyb znepríjemní a vystaví vás riziku.

Systém vizuálnych prihrávok

Premapovanie tlačidiel a nové vizuálne prvky nad príjemcami/príjemkyňami prihrávok umožňujú priamejšiu prihrávku a možnosť prihrať kamkoľvek a kedykoľvek. Funkcia prihrávok jedným dotykom vám umožní rýchlo presunúť puk a využiť veľké príležitosti.

Ovládanie brankára/brankárky

Hrajte za brankára/brankárku oveľa intuitívnejšie a prístupnejšie než kedykoľvek predtým vďaka vylepšenému ovládaniu. Kĺzajte dopredu a dozadu, robte jedinečné zákroky a sústreďte sa viac na hru s novým systémom Naviazané ovládanie.

 • Odhadnite, kam poletí strela a získajte bonus za vykonaný zákrok s novým systémom inštinktov, ale pozor, zlý odhad vás môže stať gól!
 • Pre skúsených brankárov a brankárky sa jedná o veľmi zaujímavú novinku.

Úplná kontrola nad fintami

Vďaka úplnej aktualizácii nastavenia ovládania je používanie pohybov oveľa intuitívnejšie a prístupnejšie. Hrajte lepšie vďaka novej schopnosti naznačenia prihrávky alebo kľučky po ľubovoľnej finte, čo vám otvára úplne novú úroveň kreativity a stratégie.

Audiovizuálna podoba

Momenty radosti

Oslavujte vaše góly vďaka 75 novým animáciám osláv, novým uhlom kamery, či svetelným efektom. Zápasy tak budú pôsobiť oveľa živšie. Nastavte si oslavy podľa svojich predstáv.

Vylepšená atmosféra v hľadisku

Vychutnajte si ešte lepší pocit zo zápasov vďaka oveľa energickejšiemu publiku v režime Chel. Nové reakcie, bleskové hry, vytrvalý tlak, prerušenie hry a oveľa viac vás čaká v NHL 24.

Vylepšenie vysielania

 • Komentátorka - Kto iný by mohol spolukomentovať stretnutie ako ostrieľaná komentátorka a dvojnásobná olympijská víťazka v ľadovom hokeji Cheryl Pounder.
 • Dynamické mantinely - Vďaka dynamickým mantinelom sa teraz budú objavovať informácie o kľúčových momentoch na ľade, ako sú odložené tresty, gólové súhrny či gólové oslavy.

Herné režimy

Hockey Ultimate Team

 • Momenty HUT - Pripomeňte si tie najslávnejšie okamihy z histórie ľadového hokeja alebo kľúčové okamihy a najlepšie výkony na ľade z uplynulého týždňa play-off.
 • Úlohy 2.0 - Pro vylepšení vášho herného zážitku bol pridaný nový systém úloh v reálnom čase založený na typoch predmetov, tímoch, hokejistoch/hokejistkách a akciách na ľade.

World of Chel

 • Zmiešané kluby - EA SPORTS NHL 24 podporuje hranie naprieč platformami. Hráči naprieč konzolami od Sony a Microsoftu rovnakej generácie sa môžu stretnúť proti sebe v Ultimate Team a World of Chel!
 • Battle Pass - S Battle Passom WOC sa môžete tešiť na sezónu nabitú akciami! Získavajte odmeny, s ktorými si môžeš vylepšiť hru. Od novej ponuky hráčskych tried až po doplnkové predmety.
 • Tvorivá zóna - Prispôsobte si hru a postavu vďaka bleskovej odozve pri prepínaní medzi rôznymi aspektmi Tvorivej zóny. Vylepšenie a zefektívnenie používateľského prostredia vám prinesie lepší pocit z hry.
 • Vylepšená EASHL - Najväčšie novinky prinášajú neformálny režim, vylepšený systém vyhľadávania hier, viac ľudských hráčov. Autentická 16-zápasová cesta k titulu, kde jedno zaváhanie znamená koniec. Po skončení play-off bude vyhlásený globálny šampión.
 • Obchod WOC - Získajte viac predmetov, prémiové a exkluzívne sady a viac možností prispôsobenia vašej postavy v hernom obchode WOC. V novom tímovom obchode NHL zakúpite exkluzívne predmety od svojich obľúbených klubov.

Videá