myPhone Hammer Iron 3 LTE strieborný

myPhone Hammer Iron 3 LTE strieborný

Odolný smartphone radu myPhone Hammer Iron ponúka 5,5 IPS displej s HD rozlíšením, 8jadrový procesor, 3 GB RAM, 32 GB úložisko, microSD slot, 13Mpx zadný fotoaparát a 5Mpx predný fotoaparát, microUSB, Dual SIM (hybridný slot), 4G/LTE , IP68, NFC, aGPS, 4 400mAh batériu a Android 9 Pie. Viac informácií
138,90 €
115,75 € bez DPH
Podobné produkty
Porovnať

Kód: 61205

P/N: TELMYAHIRON3LSI

Výrobca: myPhone

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

myPhone Hammer Iron 3 LTE strieborný

Vychutnávajte si život plnými dúškami a zbavte sa strachu o svoj telefón, ten skrátka k pohodovému životu nepatrí. Aby ste sa namiesto neho mohli sústrediť na niečo lepšie, je tu Hammer Iron 3 LTE, ktorý je plný užitočných technológií (vrátane NFC) a zároveň disponuje vodeodolnou a prachu-tesnou konštrukciou.

Kto povedal, že sa odolnosť nehodí?

Ako už prvý pohľad napovie, jedná sa o odolný smartfón, ktorý sa však nestratí v každodennom živote, ba naopak. Pre odolný telefón sa nájde počas bežného aktívneho dňa spravidla viac situácií ako pri víkendových výletoch, kedy sa hodí jeho odolná konštrukcia. Tak ako tak sa vždy hodí stupeň krytia IP68.

Dostatok priestoru na predstavenie

Na veľkom IPS displeji s uhlopriečkou 5,5 palca uvidíte všetok obsah prehľadne as patričnými detailmi. Či už budete chatovať, alebo sa rozhodnete, že sa pozriete na epizódu obľúbeného seriálu, miesta bude zakaždým dostatok.

Plaťte pohodlne telefónom

Menším, či väčším prekvapením je u Iron 3 LTE jeho integrácia čipu NFC, ktorý je v tejto cenovej relácii viac ako ojedinelým úkazom. S jeho pomocou tak môžete napríklad pohodlne a bezkontaktne platiť u obchodníkov bez toho, aby ste museli vyťahovať peňaženku.

Dostatočný výkon a energia na rozdávanie

Telefónu pochopiteľne ani nechýba klasická vybavenosť v podobe dvoch fotoaparátov, 13Mpx hlavné šošovky a selfie kamery s rozlíšením 5 Mpx, 8jadrového procesora, 3 GB pamäte RAM alebo veľkej 4 400mAh batérie, s ktorou nie je problém s prehľadom vydržať dva dni bez nabíjania. Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.