Microsoft Surface Pro X WIFI 8GB/256GB W11H Platinový

Microsoft Surface Pro X WIFI 8GB/256GB W11H Platinový

Moderný a flexibilný notebook 2v1, ktorý vám pomôže sústrediť sa na to, na čom záleží. Ponúka procesor Microsoft SQ1, 8 GB, RAM DDR4, 13", PixelSense™, 2880 x 1920 px, grafickú kartu Adreno 685, 256 GB eMMC úložisko. Viac informácií
1 109,00 €
924,17 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 127731

P/N: E7F-00006

Výrobca: Microsoft

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Notebooky

Microsoft Surface Pro X WIFI 8GB/256GB W11H Platinový

Tenký a vždy pripravený

Spoznajte budúcnosť produktivity a mobility

Microsoft Surface Pro X je zariadenie budúcnosti. Ultra-tenké telo, ktoré v sebe ukrýva megalomanský výkon s novými možnosťami používania. Na ovládanie môžete používať klasický touchpad, dotykový displej alebo rovno aktívny stylus Surface Slim pen. Ten poslúži pri písaní poznámok či kreslení. Microsoft bravúrne prepojil výkon stolného počítača s prenositeľnosťou tabletu.

Navrhnutý na inšpiráciu

Ultra tenké a ultra pevné šasi pôsobia mimoriadne elegantným dojmom a znamenite zapôsobia na každého, kto ho uvidí. Možnosť pripojenia klávesnice Surface Pro X Signature vám dáva ľahkosť prenášania a tá je navyše skonštruovaná z veľmi odolného materiálu Alcantara, ktorý zaistí odolnosť voči poškodeniu. V klávesnici je aj priestor na uloženie aktívneho štýlu Surface Slim pen, ktorý ho bezdrôtovo dobije.

Nová generácia výkonu

Microsoft si je plne vedomý najnovších trendov v technologickom svete, a preto zvolil ARM technológiu procesorov, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom a energetickou nenáročnosťou. V spolupráci so spoločnosťou Qualcomm vznikol procesor Microsoft SQ 1 a Microsoft SQ 2, ktorý v kombinácii s Windows 11 prináša revolúciu v produktivite. O svižný výkon sa ďalej stará 8 GB LPDDR4X RAM operačnej pamäte s frekvenciou 3 733 MHz a SSD disk s úložným priestorom o veľkosti 256 GB. Pasívne chladenie zaistí úplné ticho pre sústredenú prácu.

O konektivitu sa postarali dva nadčasové USB-C porty, ktoré zaistia prenos súborov aj rýchle nabíjanie zariadenia. Môžete cez ne pripojiť externý monitor, alebo disk.

Vďaka úsporným komponentom sa vám dostáva celodenná výdrž batérie (13 hodín) pre pohon vašej kreativity a realizáciu vašich nápadov.

Profesionálny pohľad

Jeho dotyková obrazovka s PixelSense ponúka tú najlepšiu možnú predstavu, pripravte sa na strhujúce farebné podanie so živými farbami, ktoré vás ohromia. Navyše má displej extra tenké rámčeky, ktoré zážitok z divadla ešte viac umocnia.

 • Vysoké rozlíšenie 2880 x 1920 px
 • Podpora stylusu Slim Pen
 • Predná a zadná kamera s vysokým rozlíšením (5 MPx a 10 MPx)
 • Dva zabudované štúdiové mikrofóny
 • Stereo reproduktory s podmanivým zvukom (2x 2W)
Zariadenie poslúži aj ako multimediálne centrum pre sledovanie filmov a počúvanie hudby. O umocnenie zážitku sa postarala dvojica stereo reproduktorov s technológiou Dolby Audio.Pre ľahké a bezpečné prihlasovanie využijete funkciu Windows Hello, ktorá rozpozná vašu tvár.

Systém, ktorý si zamilujete

S predinštalovaným systémom Windows 10 ste schopní efektívne pracovať ihneď po vybalení z krabice. Ten ponúka užívateľsky príjemné a jednoduché prostredie v ktorom dokáže pracovať skutočne každý. Navyše dbá na súkromie a bezpečie užívateľov, takže máte istotu, že vaše dáta sú v bezpečí.Pre Surface Pro X sú novo optimalizované aplikácie ako sú Microsoft 365, LiquidText, Adobe Spark, Pics Art a mnoho ďalších.Klávesnica a aktívny stylus nie sú súčasťou balenia

Kľúčové vlastnosti

 • Displej: Dotykový 13", 2880 x 1920 px
 • Procesor:Microsoft SQ1
 • Operačná pamäť: 8 GB RAM LPDDR4X (3 733 MHz)
 • Grafická karta: Adreno 685
 • Úložisko: 256 GB
 • USB-C porty
 • Možnosť pripojenia klávesnice a aktívneho štýlu
 • Stereo-reproduktory (2x 2W)
 • Bluetooth 5.0 / Wi-fi ac / LTE modem
 • Možnosť vloženia nano-sim karty
 • Predná kamera (5 MPx) a zadná (10 MPx)
Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.