Microsoft Surface Laptop 4 - 15in / R7-4980U / 8GB / 256GB / W11H, Platinum

Microsoft Surface Laptop 4 - 15in / R7-4980U / 8GB / 256GB / W11H, Platinum

Úplne nový, extrémne ľahký a ultra-prenosný notebook Microsoft Surface Laptop 4 zvládne náročné úlohy s vylepšeným multitaskingom, dotykovým displejom, až o 70% vyšším výkonom a mimoriadnou výdržou batérie. O špičkový výkon sa stará procesor AMD Ryzen 7 4980U, 8 GB, RAM DDR4, 15", PixelSense™, 2256 x 1504, grafická karta AMD Radeon RX Vega 8, 256 GB S00 ~. Viac informácií
-60 %  1 329,00 €
530,90 €
442,42 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 155186

P/N: 5UI-00050

Výrobca: Microsoft

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Notebooky

Microsoft Surface Laptop 4 - 15in / R7-4980U / 8GB / 256GB / W11H, Platinum


Microsoft Surface Laptop 4 predstavuje úplne nový inovatívny odraz najnovších vychytávok a technológií na trhu notebookov . Skĺbenie až o 70 % vylepšeného a celkovo zrýchleného výkonu v kombinácii so svižnejším multitaskingom mu zaručuje výkonnosť, ktorá vás ohromí. Podmanivé hliníkové telo je nielen mimoriadne elegantné, ale taktiež prepožičiava notebooku Microsoft Surface Laptop 4 jeho výnimočnú tenkosť a ľahkosť, ktorá sa prejavuje v jeho komfortnej ultra-prenositeľnosti. Pomocou 10bodového viacdotykového displeja PixelSense bolo docielené, že práca s ním je intuitívnejšia a vy sa tak stávate vo svojich úlohách absolútne flexibilný. Celkovú funkcionalitu tohto úplne nového skvostu na poli notebooku dokresľuje famózna výdrž batérie, ktorá sa dosiahla bez toho, aby sa muselo urobiť obeť výkonu.

Až o 70 % rýchlosti navyše.


Za svoju jedinečnú rýchlosť vďačí Microsoft Surface Laptop 4 predovšetkým najmodernejším procesorom, výkonnej operačnej pamäti a obrovskému SSD disku. Svižnosť multitaskingu a celková plynulosť je zaručená extrémne výkonnými procesormi Intel Core 11.generácie, alebo novo nasadenými, efektívnymi procesormi AMD Ryzen. Až 32GB RAM a veľkosť úložiska vo forme SSD dotýkajúca sa až 1TB zaistí, že plnenie úloh a každodenné dosahovanie produktivity vo všetkých aplikáciách a programoch bude jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

19 hodín bez prerušenia.


Už ste niekedy mohli pracovať alebo sa baviť 19 hodín v kuse? Pokiaľ nie, teraz máte tú možnosť. Ultimátna, až 19hodinová výdrž batérie na jedno nabitie, sa stane oporným bodom momentov, ktoré sú súdené len vám. Povedzte fixáciu na zásuvky a nabíjačky nie. Microsoft Surface Laptop 4 búra bariéry dokonalej výkonnosti v spojení s maximálnou výdržou batérie a ide si nekompromisne pre titul zariadenia, ktoré si zamilujete.

s HD ide HO lepšie.


Práca z domu sa stáva neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Aby ste mohli pracovať z domova rovnako produktívne ako z priestorov kancelárie, je Microsoft Surface Laptop 4 vybavený HD (720p) webkamerou, ktorá vašim videokonferenciám zaistí profesionálny obraz s dokonalým svetlom. Nemyslelo sa však len na kvalitu obrazu. K dispozícii budete ďalej mať Intuitívne overovanie tváre pomocou Windows Hello, duálne štúdiové mikrofóny s výnimočným dosahom a zoznam uzatvárajú omnisonické reproduktory s technológiou Dolby Atmos, ktoré pretavia každý zvuk na audiozážitok, ktorý trvá.

Jovisko, ktoré si podmaní publikum.


Displej tvorí vhľad do digitálneho sveta, a tiež predstavuje jeden z kľúčových faktorov pri voľbe toho správneho zariadenia. Aby vás každý pohľad na obrazovku ohromil, je nový notebook Microsoft Surface Laptop 4 vybavený 10-bodovým viacdotykovým displejom PixelSense s pomerom 3:2 a 201 PPI. Miniatúrne rámčeky, zobrazenie čisté ako krištáľ a maximálny dôraz na najjemnejšie detaily, a to skrátka len preto, aby každý pohľad, stál za to.

Na každej sekunde záleží.


Vďaka okamžitému zapnutiu je možné vrátiť sa k práci za pár sekúnd. Keď notebook Microsoft Surface Laptop 4 zaklapnete, stačí otvoriť veko, prihlásiť sa pomocou intuitívneho overovania tváre prostredníctvom Windows Hello a ste tam, kde ste boli pred prerušením.

Váš štýl. Vaša voľba.


Microsoft Surface Laptop 4 je možné vybrať si ihneď zo 2 veľkostí, pričom je k dispozícii v dvoch farbách – elegantnej čiernej a štýlovej platine. Rozhodnúť sa tiež môžete medzi prevedením klávesnice. Microsoft Surface Laptop 4 si môžete zvoliť vo veľmi odolnej, kovovej klávesnici a jemnými detailmi, alebo v nápaditej klávesnici z hrejivého materiálu Alcantara. Odteraz môžete pracovať štýlovo, skrátka podľa svojho.

Prejde s vami pokojne celý svet.


A ani o ňom nebudete vedieť. Prečo? Je totiž extrémne tenký, ľahký, a teda aj prenositeľný. Komfortné cestovanie s vašim notebookom už nemusí byť len ťažko dosiahnuteľným snom. Microsoft Surface Laptop 4 je charakteristický svojou (ne)viditeľnou tenkosťou, ktoré sekunduje obdivuhodne nízka váha. Či už ste mobilný profesionál, nadšený dobrodruh alebo skrátka len chcete okúsiť ľahkosť, ktorá nemá obdobu, Microsoft Surface Laptop 4 je tu pre vás.

Nie je písanie ako písanie.


Pohodlie a praktickosť. Aj tak je možné popísať prácu s ergonomickou klávesnicou a priestranným touchpadom na Microsoft Surface Laptop 4. Vo výbave klávesnice sa tiež skrývajú špeciálne tlačidlá pre ovládanie multimédií, jasu obrazovky či podsvietenia, ktoré zaistia pokojnú prácu aj v nočných hodinách. Píšte, tvorte alebo prezentujte. Mimoriadneho komfortu sa vám dostane pri všetkom, čo vás napadne.

Tento model disponuje klávesnicou s elegantným kovovým designom.Prepojený so svetom.


Prepájajte, pripájajte a komunikujte, ako sa vám zachce. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu prostredníctvom Wi-Fi 6: 802.11ax a bezdrôtovej technológii Bluetooth 5.0 nebude predstavovať pripojenie žiadny problém. Čo sa týka konektivity vo forme portov, po ruke budete mať 1x USB-C, 1x USB-A, 1x 3,5 mm Jack a špeciálne vytvorený port na napájanie najnovších zariadení z rodiny Microsoft Surface.

Chráni to, na čom vám záleží.


Vaše fotografie, dokumenty a súbory môžete ukladať a uchovávať v bezpečí zabudovaného úložiska v podobe OneDrive. Microsoft Surface Laptop 4 vám ponúkne taktiež integrovaný antivírus, ochranu na internete či bránu firewall. Oporným bodom pre komplexné zabezpečenie je však predovšetkým bezpečnostný čip TPM 2.0 (Trusted Platform Module 2.0), ktorý sa stará pre prvotriedne zabezpečenie vašich citlivých dát, a taktiež disponuje podporou nástroja BitLocker.

Obsah balenia:

  • Microsoft Surface Laptop 4
  • Napájací zdroj
  • Rýchly sprievodca spustením
  • Dokumentácia na zabezpečenie a záruku

Zariadenie je možné zakúpiť iba na IČO

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.