Kingdom Come: Deliverance 2 (PS5)

Predobjednávky

Kingdom Come: Deliverance 2 (PS5)

Predobjednávky
Hra pre PS5 - Kingdom Come: Deliverance II je strhujúca akčná RPG odohrávajúca sa uprostred chaosu občianskej vojny v Čechách 15. storočia. Hra bude obsahovať českú lokalizáciu (titulky + dabing). Viac informácií
Platforma (2)
PlayStation 5
64,99 €
54,16 € bez DPH
Vychádza 31. 12. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 198565

Výrobca: Warhorse Studios

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na PS5

Kingdom Come: Deliverance 2 (PS5)

Si Henrich zo Skalice – obyčajný muž, ktorý robí neobyčajné veci a ocitá sa v podmanivom príbehu o pomste, zrade a objavovaní, zatiaľ čo sa vydáva na epickú výpravu „zo skromnej kováčskej dielne na kráľovský dvor“ a hľadá zmysel života v tomto nádhernom, ale krutom stredovekom svete.

Od rušných mestských ulíc po bujné lesy – objav tento otvorený svet v stredovekej Európe prostredníctvom nezabudnuteľného dobrodružstva plného podujatia, vzrušenia a podivuhodných zážitkov.


Príbeh o láske a pomste

Preži život očami mladého Henricha, ktorý chce pomstiť vraždu svojich rodičov. Počas príbehu - rozprávaného viac ako piatimi hodinami úchvatných filmčekov - sa z neho stane bojovník a rebel, skríži cestu s mnohými charizmatickými postavami a prežije nezabudnuteľné dobrodružstvo, kedy sa postaví uhorskému kráľovi Žigmundovi povedanému Líška ryšavá a jeho spojencom.

Skutočný RPG zážitok

Tvoje činy budú určovať Henrichov osud a to, ako naň bude svet reagovať. Prispôsob si vzhľad postavy, jej schopnosti a vybavenie podľa svojho a zaujmi morálny postoj k udalostiam okolo seba. Cestuj po krajine a zapoj sa do jedinečných aktivít, ako je kováčstvo a lukostreľba, vďaka ktorým sa úplne ponoríš do tohto živého európskeho regiónu, ktorý si tvoje činy bude pamätať navždy.

Preži stredoveký život

Úchvatne autentické poňatie stredných Čiech 15. storočia ti umožní vychutnať si toto fascinujúce prostredie ako nikdy predtým. Strať sa v rušnom meste, interaguj so sedliakmi a debatuj so šľachticmi, zatiaľ čo budeš objavovať rozsiahly a bohatý vidiek plný krčom, kúpeľov, hradov a ďalších.

Autentické súboje z pohľadu prvej osoby

Pocíť rinčanie ocele a brutálne súboje v rámci napínavých bitiek v reálnom čase. K dispozícii máš množstvo autentických zbraní a bojových štýlov pre každého hráča. Pešo, v sedle či kradmo – môžeš sa špecializovať na elegantné majstrovstvá v šerme, brutálne tupé zbrane alebo smrtiace útoky na diaľku – novo sú pridané kuše či rané zbrane na strelný prach.

Skutočné pokračovanie svojho predchodcu

Kingdom Come: Deliverance II sa vracia do napínavého sveta stredných Čiech v 15. storočí v okamihu, keď skončil prvý diel. Na dvoch nových mapách – ktoré sú dvojnásobne väčšie ako predchádzajúca hra – môžu hráči objavovať krásny a rozmanitý Český raj s majestátnym hradom Trosky a potom zavítať do mestského prostredia Kutnej Hory, kde sa ťažilo striebro a ktorá je súčasťou svetového dedičstva UNESCO.


Herný obsah:

  • Dve nové mapy – rozlohou dvojnásobne väčšou ako v predchádzajúcej hre – objavuj krásny a rozmanitý Český raj s majestátnym hradom Trosky a zavítaj do mestského prostredia Kutnej Hory, kde sa ťažilo striebro a ktorá je súčasťou svetového dedičstva UNESCO.
  • Jindřichova cesta - Vďaka viac ako piatim hodinám podmanivých filmčekov, ktoré rozprávajú o Henrichovej ceste, budú hráči uchvátene sledovať drámu na každom kroku.
  • Prepracovaný bojový systém - Bojový systém bol prepracovaný, aby bol prístupnejší a zároveň zostal verný svojej povahe ako znázornenie skutočného stredovekého bojového umenia.
  • Poriadne RPG - Herný zážitok je tiež verný žánru RPG, takže budeš môcť riešiť úlohy niekoľkými spôsobmi, rozvíjať Henricha podľa svojho a stratiť sa v živom svete, ktorý bude reagovať na tvoje rozhodnutie.
  • Čechy 15. storočia - Vydaj sa spolu s Henrichom na výpravu za vykúpením a pomstou do Čiech v roku 1403 ešte tento rok a pamätaj: „Audentes fortuna iuvat!“

Videá

Trailer

Predobjednávky
Očakávame 31.12.2024
64,99 €
54,16 € bez DPH
Predobjednávky