Infinix Note 12 8GB/128GB Sapphire Blue

(1)

Infinix Note 12 8GB/128GB Sapphire Blue

(1)
Smartphone Infinix Note 12 ponúkne 6,7“ AMOLED displej, 8jadrový procesor MediaTek Helio G88, 4GB RAM, interná pamäť 128 GB, hlavný fotoaparát 50MPx + 2MPx, predná kamera 16MPx, batéria 5000mAh, Dual SIM, 4G/ 5.0, GPS, FM Radio, Android 11. Viac informácií
-57 %  238,90 €
102,90 €
85,75 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 141206

P/N: X670SB

Výrobca: Infinix

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Mobilné telefóny

Infinix Note 12 8GB/128GB Sapphire Blue

Spoločnosť Infinix prináša na trh dostupné smartfóny, ktoré vás jej výkon prekvapia. Získate slobodu pri svižnom multitaskingu či robení kvalitných fotografií. Dominantou sú im veľké displeje ponúkajúce pestré farby a skvelý zážitok, či už pri sledovaní seriálu alebo hraní hier.


Výkon určite oceníte

Srdcom smartfónu Infinix je 8jadrový procesor s čipovou sadou MediaTek Helio G88, ktorému pre plynulý beh systému pomáha 8GB operačná pamäť RAM. Hlavné úložisko tu tvorí 128 GB internú pamäť na ukladanie dôležitých súborov, fotiek či hier. To je možné rozšíriť, vďaka slotu pre MicroSD kartu. Používajte mobil celý deň bez obáv, že by ste museli stále nabíjať. To zaručí veľké batérie s kapacitou 5000mAh.


Zaznamenajte každý váš okamih

Na zadnej strane smartfónu Infinix nájdete hlavný fotoaparát s rozlíšením 50MPx a hĺbkový 2MPx senzor. Čo vám umožní zhotovovať fotky či videá v skvelej kvalite aj za zlej viditeľnosti Nad displejom sa nachádza prenie 16MPx selfie kamera. Pre kvalitnejšie fotografie telefón obsahuje množstvo funkcií ako napríklad Eye-tracking alebo program pre natáčanie krátkych videí. Všetok obsah je možné robiť v rozlíšení Full HD v 30 snímkach za sekundu.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.