Herná stolička Red Fighter C1 červená

Herná stolička Red Fighter C1 červená

Ergonomické herné kreslo Red Fighter C1 s mäkkou výplňou a vysoko kvalitným poťahom z PU kože a PVC prináša dokonalú oporu pre každú časť tela. Odolný päťramenný oceľový kríž a kvalitný plynový piest, kvalitná penová výplň a povrch z umelej kože. Nosnosť stoličky je až 150 kg. Viac informácií
139,99 €
116,66 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,10 € / deň viac

Kód: 181099

P/N: MGRDH01KM000

Výrobca: Red Fighter

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Stoličky

Herná stolička Red Fighter C1 červená

Ergonomické herné kreslo s mäkkou výplňou a vysoko kvalitným poťahom z PU kože a PVC prináša dokonalú oporu pre každú časť tela. V kombinácii s rôznymi možnosťami nastavenia prináša používateľom pocit úplného uvoľnenia aj pri dlhodobom hraní. Kreslo ponúka rôzne nastavenia pre maximálne pohodlie, môžeš si nastaviť podrúčky, výšku sedadla alebo sklon operadla podľa individuálnych potrieb.


Herné kreslo pre skutočných hráčov

Plne nastaviteľné kreslo

Sklon operadla kresla je možné nastaviť až do uhla 180 stupňov s možnosťou aretácie. Vždy tak budeš mať kreslo sklonené presne ako potrebuješ a ako je tvojmu chrbtu príjemné. Pokojne si teda môžeš v kresle aj ľahnúť, pokiaľ si budeš chcieť od hrania chvíľu oddýchnuť. Pokiaľ sa v kresle rád hojdáš, vyhovie Red Fighter aj týmto požiadavkám. Hojdací mechanizmus ide využívať bez ohľadu na to, aký sklon operadla máš práve nastavený. Podrúčka môže byť výškovo nastavená hore a dole alebo otáčaná do strán, aby bola perfektnou oporou pre predlaktia v akejkoľvek výške a polohe.

Kvalitná penová výplň a povrch z umelej kože

Veľmi kvalitná penová výplň s hustotou 45% je obsiahnutá v operadle av sedáku, takže kreslo efektívne chráni pred únavou a môžeš v ňom sedieť dlhé hodiny. Vysoko kvalitný povrch z PU kože a PVC je príjemný na dotyk, veľmi pohodlný a navyše ho môžeš ľahko vyčistiť. Súčasťou kresla sú aj dva odnímateľné vankúšiky - záhlavné a bedrové. Kreslo si tak môžeš presne prispôsobiť tvojim potrebám.

Odolný päťramenný oceľový kríž a kvalitný plynový piest

Herné kreslo je vybavené vysoko kvalitným plynovým piestom Class-4 a vysoko odolným päťramenným oceľovým krížom. Je teda veľmi bezpečné a stabilné. Kolieska herného kresla sú tvorené polyuretánom a majú priemer 50 mm. Vďaka nim kreslo ľahko premiestniš, kam práve potrebuješ.


Technické parametre:

  • Rozmery kresla (V x Š x H): 124-131 x 69 x 70 cm
  • Rozmery sedadla (V x Š x H): 9 x 57,5 ??x 56,5 cm
  • Výplň sedadla: tvrdá
  • Poťah: PU koža + PVC
  • Nosnosť: do 150 kg

Skladom u dodávateľa > 5 ks
Expedujeme 4.3. (pondelok)
139,99 €
116,66 € bez DPH
Skladom u dodávateľa > 5 ks