Harry Potter: Quidditch Champions (Switch)

Predobjednávky

Harry Potter: Quidditch Champions (Switch)

Predobjednávky
Hra pre Nintendo Switch - Ponor sa do okúzľujúceho sveta metlobalu hraním sólo alebo zdieľaním mágie s priateľmi a rodinou. Vydaj sa do legendárnych metlobalových arén a tiež na mapy, ktoré ukazujú doposiaľ nevidené oblasti kúzelníckeho sveta. Viac informácií
59,99 €
49,99 € bez DPH
V predaji od 3. 9. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 202424

Výrobca: Warner Bros

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na Nintendo Switch

Harry Potter: Quidditch Champions (Switch)

Preži svoj metlobalový sen!

Ponor sa do kúzelného sveta metlobalu a hraj sólo alebo sa o kúzlo hry podeľ s priateľmi a rodinou. Vzlietni do oblakov v jednej z klasických pozícií - ako strelec, chytač, brankár alebo odrážač - pri každej ťa čaká jedinečný spôsob hry. Vletí do legendárnych metlobalových arén a nových máp, ktoré predstavujú doposiaľ nevidené oblasti kúzelníckeho sveta.


Staň so šampiónom

V režime kariéry môžeš postupovať od zápasov na dvore Weasleyovcov Brloh až po strhujúce stretnutie na majstrovstvách sveta vo metlobale. Staň sa šampiónom na vlastnú päsť, alebo v online kooperácii s tímami až troch priateľov.


Utvor tím s priateľmi

Pusť sa do exhibičných zápasov, kde si zostavíš tímy, mapy a obtiažnosť a môžeš hrať sólo alebo v tímoch až troch hráčov v online kooperácii. Alebo sa môžeš pustiť do súbojov hráč proti hráčovi a vyskúšať svoje zručnosti v online zápasoch proti ostatným metlobalovým tímom.


Prispôsob svoju hru

Zvyšuj svoju úroveň a získané zručnosti využívaj na prispôsobenie svojho štýlu hry pre každú rolu na ihrisku. Zmeň svoj štýl letu prepínaním medzi rôznymi metlami a zvyšovaním ich úrovne.


Úpravy postavy

Vyjadri svoju jedinečnú hernú osobnosť v editore postáv alebo si vyber prenastavené postavy! Vytvor si od základu svojej vlastnej postavy a vyjadri tak svoj osobitý štýl alebo si zahraj za známe ikonické postavy zo sveta Harryho Pottera.


Videá

Trailer

Predobjednávky
Očakávame 3.9.2024
59,99 €
49,99 € bez DPH
Predobjednávky