Garmin Vivoactive 5, Cream Gold/Ivory, Silicone Band

Garmin Vivoactive 5, Cream Gold/Ivory, Silicone Band

Elegantné športové hodinky Garmin Vivoactive 5 s GPS, WiFi, odolnosťou do 5ATM, ANT+, výdržou až 11 dní v smart režime, fitness funkciami, meraním srdcového tepu, notifikáciami, pamäťou až na 500 skladieb, Garmin Pay, nízkou hmotnosťou a farebným 1,2 dotykovým displejom AMOLED. Viac informácií
Farba (3)
Zlatá
Farba remienka (3)
Biela
-10 %  286,90 €
258,90 €
215,75 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 181479

P/N: 010-02862-11

Výrobca: Garmin

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Inteligentné hodinky

Garmin Vivoactive 5, Cream Gold/Ivory, Silicone Band

Piata generácia chytrých hodiniek Garmin vivoactive, rovnako ako predchádzajúca, vyniká skvelým pomerom cena/výkon. Sú vhodné ako pre ženy, tak pre mužov a radia sa medzi najpredávanejšie hodinky na trhu.


Kľúčové vlastnosti:

 • farebný 1,2“ dotykový AMOLED displej
 • všestranné využitie
 • elegantný vzhľad
 • meranie fitness veličín
 • výdrž až 21 hodín s GPS, 8 hodín s GPS + hudba
 • výdrž až 11 dní v smart režime
 • nízka hmotnosť
 • vodeodolnosť do 5 ATM
 • režim pre vozíčkarov (namiesto krokov počíta počet odstrčení)

Aplikácia pre šport

Garmin vivoactive 5 sú viacúčelové múdre hodinky. Umožňujú meranie aktivít ako beh, krytá dráha, bežecký pás, bicykel, bicykel vo vnútri, chôdza, chôdza vo vnútri, lyže, snowboard, bežky, plávanie v bazéne, SUP (Stand Up Paddle Board), veslovanie, veslovanie vo vnútri, pilates, jóga, stepper , vystúpené poschodia, eliptický trenažér, kardio, sila, golf, navigácia, dýchanie a iné, ktoré umožňuje vytvorenie vlastnej užívateľskej aktivity. Do hodiniek je možné inštalovať aplikácie tretích strán, ako je napríklad inline korčuľovanie, jazdectvo a pod.

Meranie tepu

Štandardom sa stáva funkcia merania srdcového tepu. Hodinky merajú tep po celý deň a výsledky si ukladajú do svojej pamäte. Vďaka týmto dátam získate priemerný tep srdca a ten môže poukázať na hromadiacu sa únavu a pretrénovanie. Hodnota Stress score zistí na základe premenného srdcového tepu zaťaženie organizmu a vyhodnotením týchto dát získate ukazovateľ BODY BATTERY, ktorý zobrazuje mieru únavy v podobe číselnej hodnoty.

Denná aktivita, animované cvičenia

Garmin vivoactive 5 meria nepretržite počet ušlých krokov, vzdialenosť, vystúpené poschodia, spálené kalórie a kvalitu spánku. Základné údaje máte k dispozícii ihneď na farebnom displeji. Pro lepší prehľad je vhodnejšia aplikácia Garmin Connect pre iOS aj Android. Potešia tiež animované cvičenia pri predinštalovaných režimoch. Na praktickej animovanej ukážke vidíte, ako cvik vykonávať.

Obľúbené skladby v hodinkách

Vadí vám behať s mobilným telefónom, lenže si neviete predstaviť behať bez hudby? Garmin vivoactive 5 majú vlastnú pamäť, do ktorej sa zmestí až 500 skladom. Pokiaľ budete mať hodinky v dosahu mobilného telefónu, je možné využiť prepojenie aj so službami Spotify, Deezer, Amazon Music.

Mobil nechajte vo vrecku

Na rýchle nahliadnutie na notifikácie, ktoré máte na telefóne, sa stačí pozrieť na hodinky. Takže aj pri cvičení máte prehľad o všetkom, čo sa deje na sociálnych sieťach atď. Vivoactive 5 tiež poslúži na zobrazenie aktuálnej predpovede počasia. Veľmi užitočná funkcia je detekcia nehôd. Automaticky detekuje napríklad pád a dá vám možnosť si zavolať pomoc ručne alebo automaticky na vopred určené kontakty. Hodinky k tomuto využívajú telefón, cez ktorý pošlú žiadosť o pomoc s aktuálnou polohou.

Obsah balenia:

 • Hodinky vivoactive 5
 • Nabíjací a dátový kábel
 • Návod na obsluhu