Futbalové karty Topps EURO 2024 Booster Tin

(1)
Zľava 10 % s kódom 10EXTRA

Futbalové karty Topps EURO 2024 Booster Tin

(1)
Zľava 10 % s kódom 10EXTRA
Futbalové kartičky Topps ti prinášajú jedinečné a oficiálne kartičky! Fotbalové karty Topps EURO 2024 Booster Tin obsahujúci 28 kariet + 3 limitované karty. Nie je možné vybrať konkrétny motív, zasielame podľa náhodného výberu. Cena je platná za jeden balíček. Viac informácií
10,99 €
9,16 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 195817

Výrobca: Topps

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Futbalové karty

Futbalové karty Topps EURO 2024 Booster Tin

Priprav sa na novú futbalovú sezónu s týmito zberateľskými kartičkami od Topps! Zbieraj kartičky tvojich obľúbených futbalistov a hľadaj v balíčkoch vzácne, limitované karty hráčov, ktoré vo svojej zbierke musíš mať!

Futbalové kartičky Topps EURO 2024 Packet ti prinášajú jedinečné a oficiálne kartičky futbalistov! EURO 2024 je update kolekcia so 457 kartami plnými jedinečných dizajnov a kategórií, ktoré ti priblížia hru a tvojich obľúbených futbalistov.

Balenie obsahuje:

  • 28 kariet a 3 limitované karty


Topps EURO 2024

Zbieraj kartičky najrôznejšie kategórií ako sú Golden Goalscorer, Centurion, Hero, Ultimate, Graduated Gem, Legends, 100 Club a ďalšie. Pozrite sa na kryštálové, smaragdové a zafírové paralely, karty EURO Energy, karty EURO Black Edge, karty EURO Auto a Combo, karty EURO Chrome Shields a ultra vzácnu kartu Career Celebration pre Cristiana Ronalda. Kolekcia obsahuje aj Českú Reprezentáciu.