Forever Kids Find Me 2 KW-210 GPS inteligentné hodinky pre deti modré

Forever Kids Find Me 2 KW-210 GPS inteligentné hodinky pre deti modré

Detské hodinky ponúknu 1,44“ IPS displej, batériu 400mAh, možnosť vloženia micro SIM karty, kompatibilita s iOS 8.0 a vyššou, Android 5.0 a vyššou. Viac informácií
Farba (2)
Modrá
47,99 €
39,99 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 154565

P/N: SMAWAKW210FOBL

Výrobca: FOREVER

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Inteligentné hodinky

Forever Kids Find Me 2 KW-210 GPS inteligentné hodinky pre deti modré

Nemožnosť kontaktovať dieťa je nepríjemná. Spomeňte si, koľkokrát sa vám stalo, že vaše dieťa nebolo na dohodnutom mieste, keď malo byť vyzdvihnuté zo školy. Alebo nezmyselné volanie vášho potomka z dvora na obed. Bolo by oveľa jednoduchšie zavolať, lenže telefón v rukách dieťaťa predstavuje riziko.

Rozumnejším riešením sú detské hodinky so SIM kartou, ktoré nahradia drahý smartfón. Umožňuje hlasové hovory a výmenu správ prostredníctvom chatu. Zariadenie je prispôsobené najmladším užívateľom. Je odolné, pohodlné a pevne sedí na zápästí.

GPS

Chytré hodinky pre najmenších vám umožnia starať sa o dieťa na diaľku. Stačí spustiť aplikáciu v smartfóne a na mape uvidíte, kde sa mladý nositeľ hodiniek práve nachádza. Zariadenie odosiela súradnice do chytrých telefónov na základe údajov GPS a vysielacích staníc mobilnej siete alebo LBS. Týmto spôsobom máte svoje dieťa stále na očiach. Nastavte oblasť bezpečnostnej zóny, a keď ju dieťa opustí, aplikácia vám zašle oznámenie. Trasu svojho dieťaťa môžete skontrolovať z ktoréhokoľvek dňa v uloženej histórii.

Funkcia SOS

Doba odozvy zohráva kľúčovú úlohu v nežiaducich situáciách. Chytré hodinky Forever FIND ME! 2 sú vybavené intuitívnym tlačidlom s funkciou SOS, slúžiace na rýchle privolanie pomoci. Stačí, keď dieťa stlačí a podrží tlačidlo. Zariadenie vykoná automatické tiesňové volanie postupne na tri preddefinované čísla a bude volať, kým nedostane odpoveď. Dieťa v pocite nebezpečenstva ľahko získa podporu dospelých.

Hodinky aj aplikácie pre rodičov sú plne lokalizované do českého a slovenského jazyka. Zariadenie je plne kompatibilné so systémami Android a iOS. Hodinky môžete ovládať na diaľku pomocou smartfónu. Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.

Skladom u dodávateľa > 5 ks
Expedujeme 28.5. (utorok)
47,99 €
39,99 € bez DPH
Skladom u dodávateľa > 5 ks