Farming Simulator 25 Collector's Edition (PC)

Predobjednávky

Farming Simulator 25 Collector's Edition (PC)

Predobjednávky
Hra pre PC - Hra Farming Simulator 25 priváža na pole rad nových strojov, herných prvkov, grafických vylepšení, a dokonca aj vodu na pestovanie ryže. Toto všetko dodáva farmárčeniu v tejto hernej sérii pre celú rodinu ešte väčšiu hĺbku a rozmanitosť. Zberateľská edícia obsahuje hru, kľúčenku a množstvo ďalšieho bonusového obsahu! Viac informácií
62,99 €
52,49 € bez DPH
V predaji od 12. 11. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 203845

Výrobca: Giants Software

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na PC

Farming Simulator 25 Collector's Edition (PC)

Je čas vrátiť sa k farmárčeniu!

Traktor sa už teší na tvoj návrat!

Hra Farming Simulator 25 priváža na pole rad nových strojov, herných prvkov, grafických vylepšení, a dokonca aj vodu na pestovanie ryže. Toto všetko dodáva farmárčeniu v tejto hernej sérii pre celú rodinu ešte väčšiu hĺbku a rozmanitosť.


Komplexnejšia hrateľnosť – nové plodiny, zvieratá a ďalšie funkcie

Vydaj sa na globálne farmárske dobrodružstvo a vybuduj poľnohospodárske impérium v ??nádhernej východoázijskej krajine plnej ryžových políčok, v severoamerickom prostredí s množstvom voľného priestoru alebo v stredoeurópskej lokácii so zelenými poľami, rybníkmi a riekami. Pestuj dva druhy ryže, špenát a ďalšie nové plodiny – na výber ich máš viac ako 20. Ku kravám, ovciam, ošípaným, sliepkam, koňom a ďalším hospodárskym zvieratám pribudnú mohutné byvoly a ďalšie zvieratá. Tvoje obchodné možnosti rozšíria nové výrobné reťazce a stavebné misie.


Viac strojov – od medzinárodných značiek

Viac ako 400 autentických strojov od viac ako 150 špičkových medzinárodných značiek, ako sú Case IH, Claas, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnoho ďalších, tí umožnia zapojiť sa do poľnohospodárstva, lesníctva a chovu zvierat. Je len na tebe, či budeš budovať svoj podnik samostatne, alebo v kooperácii s viacerými hráčmi!


Väčšie vtiahnutie do hry – Technický upgrade polí a grafického spracovania.

Teš sa na ešte väčšie spojenie s poľami a prírodou vďaka celkovému technickému upgradu s vylepšenou grafikou a fyzikou v najnovšom modifikovateľnom engine GIANTS Engine 10. Okrem iného vrátane hmly, vylepšených tieňov, dynamických efektov počasia, deformácie terénu a ďalších. Romantický život virtuálneho farmára bude mať ešte lepšiu atmosféru!


Videá

Trailer


Obsah Collector’s Edition:

 • Zberateľská krabica
 • PC hra + plastová kľúčenka Farming Simulátor
 • USB zapaľovanie s 2 kľúčmi (reaguje na vozidlá v hre!)
 • Farming Simulator 16-bitová retro edícia na DVD
 • Soundtrack CD s 15 originálnymi skladbami od Chrisa Hülsbecka
 • Výučba pre modderov verzie 6.0 na DVD
 • Kovová kľúčenka
 • 3x plagát A2
 • 32x samolepky
 • DLC MacDon Pack - Zaobstarajte si od kanadského výrobcu zberovej techniky riadkovač M1240, rezačky DX140 a FD140, rezačku PW8 a rezačku R216Sp.
 • DLC New Holland CR11 Gold Edition - Usaď sa za volant jedného zo špičkových kombajnov tohto renomovaného výrobcu.

Predobjednávky
Očakávame 12.11.2024
62,99 €
52,49 € bez DPH
Predobjednávky