elago Silicone Case pre iPhone 14 PRO (6.1'') Burgundy

elago Silicone Case pre iPhone 14 PRO (6.1'') Burgundy

Štýlové puzdro z tekutého silikónu. Plné krytie kompatibilné s radom iPhone 14. Puzdro pokrýva všetky strany telefónu – vrátane spodnej časti a tlačidiel. „Raised Lip“ pomáha chrániť displej a fotoaparát pred poškriabaním pri priamom kontakte s povrchom. Kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním. Viac informácií
-86 %  27,99 €
3,99 €
3,33 € bez DPH
Porovnať

Kód: 163189

P/N: ES14SC61PRO-BGD

Výrobca: ELAGO

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Puzdra

elago Silicone Case pre iPhone 14 PRO (6.1'') Burgundy

Produkty elago

Spoločnosť Elago sa snaží vytvárať návrhy, ktoré odrážajú koncepty, ktoré si ceníme: neustále zlepšovanie, pozornosť venovaná detailom a všestrannosť. ~ 000002 ~ prostredníctvom neustáleho skúmania nápadov a návrhov je ich cieľom prinášať najčerstvejšie produkty novej generácie za čo najnižšiu cenu.

Balenie zo sójového atramentu

Nielenže je pestovanie sóje šetrnejšie k životnému prostrediu, ale tiež sa ľahšie odstraňuje z papiera a obsahuje nižšie množstvo prchavých organických látok, čo podporuje väčšie množstvo recyklovaného materiálu a menšie znečistenie ovzdušia. Používaním sójového atramentu v kombinácii s technikou reliéfnej tlače je možné znížiť spotrebu atramentu a uhlíkovú stopu.


elago Silicone

Na rozdiel od iných generických obalov, ktoré sú vyrábané sériovo, sú všetky puzdrá elago navrhované od základu interne. Od konceptu až po hotový výrobok – každý aspekt tvorby výrobku je vykonávaný priamo pri elago, aby bolo zaistené, že dostanete výrobok, ktorý vám bude dokonale sedieť, pomôže vám chrániť pred každodenným používaním a bude skvele vyzerať, čo vám ušetrí čas aj peniaze.

Na výrobu tohto neuveriteľného puzdra bol použitý tekutý silikón. Puzdro dodá vášmu telefónu skvelú priľnavosť a ochranu a zároveň mu dodá šmrnc farieb. Pri výbere puzdra elago neobetujte žiadny aspekt toho, čo robí puzdro skvelým.

Upozornenie: vzhľadom k priľnavosti puzdra sa naň môžu prichytiť žmolky a iné drobné čiastočky. Puzdro jednoducho utrite vlhkou handričkou alebo papierom a vyčistite ho.

Plné krytie kompatibilné s iPhonom. Puzdro pokrýva všetky strany telefónu – vrátane spodnej časti a tlačidiel. Zvýšený okraj pomáha chrániť displej a fotoaparát pred poškriabaním pri priamom kontakte s povrchom. Kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním.