DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo

DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo

Vreckový stabilizátor so zabudovanou kamerou, ktorá zhotovuje videá až v 4K rozlíšení pri 120 snímkach za sekundu. K stabilizátoru je možné pripojiť rôzne príslušenstvo a mobilný telefón, disponuje technológiou Bluetooth a Wifi, funkciou sledovania objektu a 2” OLED displejom. Viac informácií
582,90 €
485,75 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 182634

P/N: CP.OS.00000301.01

Výrobca: DJI

Typ produktu: Kamery

DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo

Výkonný 1palcový senzor

Výkonný 1-palcový CMOS snímač Pocket 3 zachytáva jasné detaily svetiel a tieňov. Jeho vynikajúci optický výkon umožňuje výrazný skok v kvalite obrazu a poskytuje spoľahlivý výkon pri slabom osvetlení.

Buďte profesionálom aj v režime spomaleného videa

Filmujte v 4K/120fps, aby ste zachytili zážitky v dynamických, neuveriteľne plynulých detailoch a zvečnili tak každý dych vyrážajúci okamih v spomalenom zábere.

Oslnivé nočné zábery

Vďaka špecializovanej optimalizácii kvality obrazu ožijú nočné zábery Pocket 3 scény so slabým osvetlením s čistotou a autentickými farbami.

Prírodné žiarenie

Pocket 3 jemne dolaďuje expozíciu pre rôzne odtiene pleti, aby sa dosiahol priamy výstup s čistou a žiariacou pleťou. Buďte pripravení byť hlavnou hviezdou, kedykoľvek budete v zábere.

Zachyťte prírodu v celej jej kráse

10-bitové farebné režimy D-Log M a 10-bitové HLG, ktoré sú nevyhnutné pre profesionálnu tvorbu, zaznamenávajú krajiny s vysokým dynamickým rozsahom a poskytujú presné a jemné farby s jasnými a živými detailmi.10-bitový farebný režim D-Log M dokáže zaznamenať až jednu miliardu farieb a mimoriadne vysoký dynamický rozsah naplní každú snímku bohatými detailmi. Či už vo vysoko kontrastných scenároch, ako sú východy a západy slnka, alebo farebné scény, ako sú svieže záhrady, poskytuje prirodzené a jemné farebné prechody pre vizuálny zážitok v celom spektre. To ponúka väčšiu flexibilitu v postprodukcii a otvára nekonečné kreatívne možnosti.

Nová 2-palcová otočná obrazovka

S 2-palcovým plnofarebným OLED dotykovým displejom vám Pocket 3 prináša živý obraz a jednoduché ovládanie priamo na dosah ruky. Otočením zahájite fotografovanie alebo jednoducho kliknutím získate prístup k úpravám parametrov a ďalším funkciám.

Zamerajte sa na to, čo máte radi

Rýchle ostrenie Pocket 3 dokáže ľahko zaostriť aj vaše najrýchlejšie sa pohybujúce objekty. K dispozícii je aj nový režim Product Showcase, ktorý uprednostňuje popredie a dokáže sa rýchlo a plynule zamerať na predmet, čo je ideálne pre živé vysielanie a predstavenie produktov.

Rýchle nabíjanie a dlhá výdrž

Pocket 3 je možné nabiť na 80% iba za 16 minút, čo poskytuje až dve hodiny natáčania. Pri plnom nabití dokáže zaznamenať až 116 minút záznamu v rozlíšení 4K/60 snímok za sekundu alebo až 166 minút záznamu v rozlíšení 1080p/24 snímok za sekundu, čo vám poskytne viac času na urobenie snímok, ktoré máte radi.

Veľkolepá stabilizácia a funkcia ActiveTrack 6.0

Plynulé natáčanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka trojosovej mechanickej stabilizácii zostáva pohľad kamery stabilný aj pri dynamických pohyboch kamery. Vyberte si z niekoľkých rýchlostí otáčania, od ultra citlivej východiskovej úrovne po rýchlu úroveň, ktorá zvládne intenzívnejší tras. Funkcia ActiveTrack 6.0 ponúka niekoľko režimov sledovania, zavádza funkciu Face Auto-Detect a Dynamické rámovanie, vďaka čomu môžete vytvárať plynulé filmové zábery jednou rukou.

Aplikácia LightCut

Aplikácia LightCut podporuje bezdrôtové pripojenie a funkciu úprav jedným kliknutím pre ľahké tvorenie. Dokáže inteligentne porovnať vaše zábery s exkluzívnymi šablónami a vytvoriť tak epické videá, čo uľahčuje dokumentovanie každého okamihu.Navyše nie je nutné sťahovať zábery počas procesu úprav, čo šetrí úložný priestor vo vašom smartfóne.

Zvuk, ktorá vás nadchne

Pocket 3 využíva vstavanú zostavu troch mikrofónov, ktorá efektívne eliminuje rušenie spôsobené vetrom a zaznamenáva zvuk vo forme všesmerového stereo záznamu. Dokáže to aj v hlučnom prostredí, ako sú koncerty, a umožňuje presnú identifikáciu zvukových zdrojov, poskytujúc vám tak zážitok z pohlcujúceho zvuku.Toto zariadenie taktiež podporuje audio protokol USB Audio, čo umožňuje rýchle pripojenie externých mikrofónov a monitorovacích slúchadiel. K tomu všetkému Pocket 3 umožňuje pripojenie k externým mikrofónom zo stajne DJI cez vstavanú Bluetooth a Wi-Fi konektivitu, vrátane novej generácie DJI Mic 2!