DJI Mini 3 (Drone Only) (GL)

(1)

DJI Mini 3 (Drone Only) (GL)

(1)
DJI Mini 3 je kompaktný, ultraľahký kamerový dron pripravený na dobrodružstvo. Ponúka predĺženú výdrž batérie, úžasné video v rozlíšení 4K HDR na zachytenie verných farieb a detailov a zábavné funkcie, ako je True Vertical Shooting pre fantastické zábery pre použitie na sociálnych sieťach. Balenie neobsahuje ovládač. Viac informácií
-21 %  377,90 €
299,00 €
249,17 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
2 modelové rady za cenu od 299,00 €
DJI Mini 3
299,00 €
DJI Mini 3
649,00 €

Kód: 157661

P/N: CP.MA.00000582.01

Výrobca: DJI

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Drony

DJI Mini 3 (Drone Only) (GL)

Vzlietnite

DJI Mini 3 je kompaktný, ultraľahký kamerový dron pripravený na dobrodružstvo. Ponúka predĺženú výdrž batérie, úžasné video v rozlíšení 4K HDR na zachytenie verných farieb a detailov a zábavné funkcie, ako je True Vertical Shooting pre fantastické zábery pre použitie na sociálnych sieťach. Či už ide o prechádzku po pláži, víkendový výlet s batohom alebo mesačný roadtrip, budete pripravení zachytiť každý okamih.

Míle nad bežnou úrovňou

Vezmite si vzrušujúce zážitky so sebou

Má skladaciu konštrukciu a hmotnosť pod 249 g, [1] DJI Mini 3 si môžete ľahko vziať do tašky alebo do vrecka na ďalšie dobrodružstvo.

D-e-l-š-ie lety

Zbavte sa obáv z vybitia batérie a vzlietnite s istotou a pokojom. DJI Mini 3 je štandardne vybavený Inteligentnou letovou batériou, ktorá zaistí maximálnu dobu letu až 38 minút. S Inteligentnou letovou batériou Plus predĺžite svoje lety až o 51 minút. [2]

Predmestské scenérie

Nechajte farby lietať

Nahrávajte v oslnivom rozlíšení 4K HDR s vernými farbami vo dne aj v noci. [3] Kamera Mini 3 je vybavená 1/1,3palcovým snímačom CMOS s duálnou natívnou citlivosťou ISO a technológiou HDR na úrovni čipu.Počas dňa môžete zachytiť detaily svetiel a tieňov a dosiahnuť tak jemnejšie vizuálne výsledky s väčšou hĺbkou.

Pokračujte v jasnom a živom snímaní, aj keď sa deň zmení na noc.

Kamera s clonou f/1,7 a väčšími 2,4µm pixelmi 4 v 1 zaznamenáva jasné detailya poskytuje výnimočné snímky aj pri slabom osvetlení. Vďaka štvornásobnému zoomu môžete ešte viac preskúmať a spoznať miesta, než začnete fotografovať.

Skutočne vertikálne

Či už sa jedná o vyrastený strom alebo vysokú budovu, komponujte záber estetickya udržujte všetko v zábere. Inovatívna konštrukcia gimbalu umožňuje fotoaparátu širokouhlý náklon. Rýchlym prepnutím na režim True Vertical Shooting sa z bežného záberu stane pôsobivé umelecké dielo pripravené na použitie na sociálnych sieťach.

Maximálny účinok, minimálne vynaložené úsilie

Pokročilé zábery získate behom niekoľkých sekúnd jednoduchým kliknutím pomocou funkcií QuickShots, ako sú Dronie, Circle, Helix, Rocket a Boomerang. Rovnako rýchlo môžete výsledky odoslať do mobilného zariadenia a uložiť ich alebo zdieľať pomocou funkcie QuickTransfer.

Krajinné scenérie

Je to ako vánok

Veterné pobrežie alebo horské údolia? Žiadny problém. DJI Mini 3 lieta hladko a stabilne vo vetre s rýchlosťou až 10,7 m/s. A vďaka digitálnemu prenosu videa DJI O2 si užite maximálny dosah 10 km [4] a výkonné funkcie proti rušeniu.

Buďte tam, kde je väčší pokoj

Vo výške je toho vidieť oveľa viac; určite si to všetko pozrite. Panoráma podporuje 180 °, širokouhlé a okrúhle panoramatické fotografie, takže do každej snímky sa zmestí ohromujúce množstvo obsahu.

Bez námahy obratný

Lietanie je jednoduchšie, než si myslíte, a DJI Mini 3 podporuje rad inteligentných funkcií, ktoré vám pomôžu ihneď začať.

 • Funkcia automatického vzletu vám pomôže začať rokov.
 • Funkcia návratu domov (RTH) zahŕňa funkcie Chytrý RTH, RTH pri slabej batérii a RTH pri poruche. Táto funkcia dáva dronu pokyn k automatickému návratu do východiskového bodu v situáciách, ako je výpadok signálu alebo slabá batéria.
 • Dron kombinuje GNSS so spodným kamerovým systémom a systémom infračerveného snímania, aby sa stabilne a presne vznášal, a vy ste tak mohli lietať s istotou.


 • Pred letom vždy skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
 • Testované s výrobným modelom DJI Mini 3 v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmware.
 • Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli zhotovené v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpismi.
 • DJI Mini 3 musí byť pred použitím aktivovaný prostredníctvom aplikácie DJI Fly.
 1. Štandardná hmotnosť dronu (vrátane Inteligentné letové batérie, vrtuľou a karty microSD). Skutočná hmotnosť výrobku sa môže líšiť v dôsledku rozdielov v materiáloch šarže a vonkajších faktorov. V niektorých krajinách a oblastiach nie je vyžadovaná registrácia. Pred použitím si vždy overte miestne zákony a predpisy.
 2. Merané pri konštantnej rýchlosti 21,6 km/h za bezvetria. S Inteligentnou letovou batériou môže dron letieť až 38 min. S Inteligentnou letovou batériou Plus (predáva sa samostatne a iba vo vybraných krajinách) sa doba letu predĺži až na 51 min, ale dron bude vážiť viac ako 249 g. Pred lietaním vždy skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
 3. HDR video nepodporuje nahrávanie videa rýchlosťou vyššou ako 30 fps.
 4. Vyhovuje norme FCC, testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
 5. Uvedené príslušenstvo sa predáva samostatne. Dostupnosť sa môže líšiť.