Detská herná stolička Red Fighter C6, čierno-červená, + sada 3v1 CM310 PROMO

Detská herná stolička Red Fighter C6, čierno-červená, + sada 3v1 CM310 PROMO

Detské herné kreslo Red Fighter C6 prináša ergonomický tvar na pohodlné sedenie. Napomáha hlavne správnemu držaniu tela a tým automaticky prospeje ich zdraviu. Odolný päťramenný nylonový kríž, nastaviteľná výška a sklopné operadlo, pevné podrúčky a povrch z umelej kože. Súčasťou balenia je herné kreslo a herný set Marvo CM310 obsahujúci myš, klávesnicu a podložku. Viac informácií
119,99 €
99,99 € bez DPH
Porovnať

Kód: 153876

P/N: C6+CM310

Výrobca: Red Fighter

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Stoličky

Detská herná stolička Red Fighter C6, čierno-červená, + sada 3v1 CM310 PROMO

Nielen dospelí, ale hlavne deti trávia pri počítači v dnešnej dobe väčšinu svojho času. Či už je to pri príprave do školy, pri surfovaní po internete alebo pri hraní počítačových hier, zvládnu pri počítači sedieť aj niekoľko hodín. Preto treba myslieť na to, aby sedenie neškodilo ich chrbtici. Detské herné kreslo Red Fighter C6 prináša ergonomický tvar na pohodlné sedenie. Napomáha hlavne správnemu držaniu tela a tým automaticky prospeje ich zdraviu.


Herné kreslo pre malých hráčov

Nastaviteľná výška a sklopné operadlo

Absolútnym základom je možnosť nastavenia výšky sedadla, ktorá v tomto prípade činí 10 cm. Kreslo tak bude mať správnu výšku, aby sa nohy mohli dotýkať podlahy. Operadlo kresla je sklopné do úrovne 118 ° s možnosťou aretácie. Niekedy môže byť sedenie v jednej pozícii nepríjemné a máme potom tendencia rôzne poposedávať, čo nie je ideálne pre našu chrbticu. Pre tých, ktorí sa potrebujú občas trošku uvoľniť, ponúka kreslo hojdací mechanizmus.

Pevné podrúčky a povrch z umelej kože

Pevné podrúčky sú umiestnené v správnej výške, aby boli perfektnú oporu pre predlaktia. Na ich povrchu sa nachádza mäkká výplň, vďaka ktorej bude opretie predlaktia príjemnejšie. Povrch z PU kože je dokonale priedušný a pohodlný, navyše ho môžeš ľahko vyčistiť. Veľmi kvalitná penová výplň je obsiahnutá v operadle av sedáku, takže kreslo efektívne chráni pred únavou a je vhodné aj na dlhé hodiny sedenia.

Odolný päťramenný nylonový kríž

Herné kreslo je vybavené vysoko odolným päťramenným nylonovým krížom. Je teda veľmi bezpečné a stabilné. Kolieska herného kresla sú tvorené nylonom a majú priemer 50 mm. Vďaka nim je možné kreslo ľahko premiestniť, kam práve potrebuješ.


Vlastnosti produktu:

  • Rozmery kresla (V x Š x H): 106 - 116 x 60.5 x 61.5 cm
  • Rozmery opierky (V x Š x T): 70 x 51 x 7 cm
  • Rozmery sedadla (H x Š x T): 48 x 49 x 7 cm
  • Výplň sedadla: mäkká
  • Poťah: PU koža + PVC
  • Nosnosť: do 90 kg
  • Balenie: 77 x 28 x 59 cm


Marvo sada 3v1 CM310

Sada klávesnice, myši a podložky pre všetkých hráčov. Starostlivý výber troch herných doplnkov, kde každý z nich disponuje všetkým, čo by si hráči mohli priať. Celá sada je vzhľadovo atraktívna a skvele doplní tvoj herný priestor.

Klávesnica

Membránová klávesnica má CZ/SK rozloženie kláves a 3 farby podsvietenia. Chýbať nemôže ani anti-ghosting pre 25 klávesov. Klávesnica je svojim kompaktným rozložením 87 klávesov označovaná 80% TKL. Využiť môžeš aj multimediálne klávesy a pomocou klávesových skratiek si prispôsobiť podsvietenie.

Myš

Optická herná myš so softvérom ponúka výber zo 4 DPI - 800/1200/2400/3200, vďaka ktorému môžeš ľahko prepínať citlivosť, ako práve potrebuješ. K tomu si môžeš podľa vlastného uváženia naprogramovať všetkých 7 tlačidiel alebo RGB podsvietenie, pre správny herný efekt.

Podložka

Táto herná podložka s rozmermi 280 x 230 x 2 mm je ideálna pre vysoko citlivé myši. Dizajn proti poteniu chráni pred zvlnením okrajov podložky. Pogumovaná spodná časť zaistí, že podložka bude pevne držať na stole.