Dark Project - 87 Ink - G3MS Mech. RGB ISO (DE)

Dark Project - 87 Ink - G3MS Mech. RGB ISO (DE)

Kompaktná herná klávesnica Dark Project 87 Ink veľkosti 80% so špičkovými vymeniteľnými switchmi G3ms Sapphire Mechanical a robustnou konštrukciou. Klávesnica obsahuje odolné PBT, Double-Shot klávesy, lubrikované stabilizátory a tesnenie hluku. RGB podsvietenie a nastavenie makra cez softvér. Jazyk klávesnice je DE. USB pripojenie. Viac informácií
-10 %  106,90 €
95,99 €
79,99 € bez DPH
Porovnať

Kód: 180199

P/N: DPP87_GSH_INK_ISO_DE

Výrobca: Dark Project

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Klávesnice

Dark Project - 87 Ink - G3MS Mech. RGB ISO (DE)

V balení nájdete výmenné anglické klávesy.

Zbohom nekvalitnému hernému zážitku

Doprajte si poriadny luxus s klávesnicami Dark Project. Vysoko kvalitné materiály, lubrikácia každého switchu za účelom najplynulejšieho stlačenia, kvalitná RGB dióda pod každým switchom, 1ms odozva a vnútorné tesnenie pre minimálnu vnútornú ozvenu a tým kvalitnejší zvuk – To všetko a viac, vám ponúknu klávesnica Dark Project.

Lubrikované stabilizátory

Najhlasnejšie a najotravnejšie zvuky, ktoré môže klávesnica vydávať, sú z veľkých klávesov, ako je medzerník a enter. Pro lepšie stlačenie veľkých klávesov sa používajú obrovské stabilizátory klávesov.

Hlavné vrstvy zvukovej izolácie klávesnice sú gumené tlmiče v medzere medzi telom a doskou PCB (kde sú pripevnené samotné spínače). Prvá vrstva tlmí rezonančné zvuky vo vnútri tela, druhá vrstva tlmí zvuk úderov kláves pri stlačení a gumový tlmič pod medzerníkom znižuje vibrácie spôsobené úderom do klávesy. Stabilizátory sa pripevňujú k doske s plošnými spojmi (PCB). Tento typ montáže výrazne znižuje mechanické vibrácie a zvukové rezonancie. Typ montáže na dosku plošných spojov je štandardom pre klávesnice vyrábané na zákazku. Kompatibilita s týmto štandardom poskytuje širokú škálu možností pre budúcu modernizáciu klávesnice.

Počas montáže klávesov na dopravníku prechádzajú stabilizátory procesom ručného voskovania. Promazané stabilizátory zaisťujú hmatovo príjemnú priľnavosť pohybu klávesov a príjemný zvuk.

Switch G3ms Sapphire Mechanical

Switche G3ms sú vyrobené spojením síl Gateron a Dark Project. Gateron sú známe svojou hodvábnou hladkosťou, ktorá je ešte hladšia ako spínače Cherry.

Switche G3ms sú prvé switche navrhnuté tímom inžinierov Dark Project.. Vylepšená mechanická konštrukcia má menšiu spojovaciu plochu medzi driekom (pohyblivou časťou) a krytom, čím sa zmenšila trecia plocha. G3ms sú namazané počas výrobného procesu pre ikonicky plynulý a hladký stisk.

Technológia HotSwap umožňuje výmenu spínačov bez nutnosti rozoberať klávesnicu a používať spájku. Výmena spínačov rozširuje veľké možnosti prispôsobenia klávesnice a výrazne zvyšuje jej udržovateľnosť.Tlak: 50g


Obsah balenia

  • Klávesnica
  • Kovový nástroj na výmenu switcha
  • Kovový nástroj na výmenu kláves
  • Kábel USB-C
  • 4 testovacie switche
  • Manuál