CTO Apple Mac mini (2023) / 1TB SSD / 24GB / 1Gbps

CTO Apple Mac mini (2023) / 1TB SSD / 24GB / 1Gbps

Mac mini s čipom M2 má toľko rýchlosti, že ti všetka práca pôjde lepšie od ruky. A M2 Pro ako prvý skutočne profesionálny čip posúva Mac mini na úplne novú úroveň. Pridaj k tomu všestrannú paletu portov a máš desktop, čo zapadne do každej zostavy. Bez ohľadu na to, aký čip zvolíš. Viac informácií
Veľkosť pamäte RAM (3)
24 GB
Farba (2)
Strieborná
Stav tovaru (2)
Nový
Mac konfigurace
Vlastní konfigurace
1 658,80 €
1 382,33 € bez DPH
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 1,24 € / deň viac
Použitý alebo rozbalený model Apple Mac mini (2023)
Už od 598,90 € více
3 modelové rady za cenu od 699,00 €
Apple Mac mini (2023)
1 549,00 €

Kód: 183510

Výrobca: Apple

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Stolné počítače

CTO Apple Mac mini (2023) / 1TB SSD / 24GB / 1Gbps

Ide o zákazkovú konfiguráciu. Pri objednaní cez e-shop je požadovaná 100% úhrada vopred, v prípade objednávky uskutočnenej na predajni minimálne 30% z predajnej ceny. Objednávku po zaplatení, už nie je možné stornovať. Firemní zákazníci môžu využiť svoje individuálne platobné podmienky. Termín dodania sa pohybuje obvykle 4 -8 týždňov od zaplatenia objednávky, termín však nie je garantovaný a je závislý na dodávkach od výrobcu, z tohto dôvodu sa môže termín dodania „na ceste“ či „expedujeme“ na detaile produktu líšiť.

Mac mini. Má viac pary. A viac mu to páli.

Mac mini s čipom M2 má toľko rýchlosti, že ti všetka práca pôjde lepšie od ruky. A M2 Pro ako prvý skutočne profesionálny čip posúva Mac mini na úplne novú úroveň. Pridaj k tomu všestrannú paletu portov a máš desktop, čo zapadne do každej zostavy. Bez ohľadu na to, aký čip zvolíš.

Supervýkonné čipy. M2 a M2 Pro.

Čipy Apple ďalšej generácie robia z tohto Macu mini zďaleka najväčšieho pracanta, akého sme kedy zostavili. M2 zvláda povinnosti aj zábavu s ľahkosťou – od prepracovaných prezentácií až po pôsobivé hry. A M2 Pro si hravo poradí s výpočtovo náročnými úlohami, ako sú úpravy veľkých snímok alebo spracovanie 8K ProRes videa.

Mini toho zvládne.

Všetky aplikácie, ktoré denne používaš, bežia na Macu mini s macOS Ventura ukrutne rýchlo. Od Microsoftu 365 cez Adobe Creative Cloud až po Zoom. A pre čipy M2 a M2 Pro je už optimalizovaných cez 15 000 aplikácií a plug-inov. Stage Manager ti pomôže s organizáciou aplikácií a okien pri preskakovaní medzi úlohami. Cez SharePlay sa môžeš ponoriť do hier pre viacerých hráčov. Alebo si môžeš založiť zoznam úloh na iPhone a dopĺňať ho na Macu mini. Nevypadne ti ani bod.

Vie zabrať ako veľký. Pritom je malý.

Jednotná pamäť Macu funguje oveľa účinnejšie ako tradičné RAM. Je to súvislý blok pamäte s vysokou priepustnosťou a nízkou latenciou, ktorý umožňuje čipu Apple prenášať dáta efektívnejšie. Takže všetko beží krásne plynulo. Mac mini s čipom M2 môžeš zvoliť s pamäťou od 8 GB do 24 GB, pri čipe M2 Pro máš na vybranú medzi 16 GB a 32 GB. Mac mini má čisto flashové úložisko – až 8TB SSD na všetky tvoje knižnice fotiek a videí, súbory a aplikácie. To je až štyrikrát viac ako u predchádzajúcej generácie.

Pripojenie. Majster portov.

Mac mini s dvoma alebo štyrmi portami Thunderbolt 4, dvoma portami USB-A, HDMI, Wi-Fi 6E a gigabitovým ethernetom pripojíš prakticky k čomukoľvek. A ak potrebuješ ešte rýchlejšie pripojenie k sieti, môžeš si Mac mini objednať s 10Gb ethernetom, ktorý má až desaťnásobnú priepustnosť.

Thunderbolt 4 a Wi-Fi 6E.

Prenášaj dáta rýchlosťou až 40 Gb/s. Dobíjaj a napájaj externé zariadenia. A cez Thunderbolt 4 si rozšír plochu o externé monitory s rozlíšením až 6K a obnovovacou frekvenciou 60 Hz. Pri pripojení cez HDMI môžeš využiť výstup videa v rozlíšení až 8K. Ďalšia novinka na Macu mini, Wi-Fi 6E, prináša celkovo lepší výkon a priepustnosť až 2,4 Gb/s pre superrýchle prenosy súborov alebo zálohovanie pomocou Time Machine.

Ochrana súkromia a zabezpečenia.==

Mac mini vďaka kombinácii čipu M2 a systému macOS Ventura istí súkromie a zabezpečenie na najvyššej úrovni. Je vybavený integrovanou ochranou proti malwaru a vírusom. A má aj Secure Enclave ďalšie generácie na ochranu systému a dát.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.

Na objednávku u výrobcu
Expedujeme 15.8. (štvrtok)
1 658,80 €
1 382,33 € bez DPH
Na objednávku u výrobcu