Beats Studio Buds + bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku sivá

Beats Studio Buds + bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku sivá

Dynamické a osobné slúchadlá Beats sa prispôsobia vám a vášmu štýlu počúvania. Poskytnú Aktívne potlačenie hluku (ANC), vlastnú akustickú platformu pre špičkový zvuk, Fast Fuel pre bleskurýchle nabíjanie a odolnosť IPX4. Výdrž batérie až 36 hodín (9hodinová výdrž slúchadiel + 27hodinové nabíjacie puzdro). Bluetooth 5.3. Viac informácií
-21 %  158,90 €
124,90 €
104,08 € bez DPH
Ďakujeme o tvoj záujem, keď bude tovar skladom, pošleme ti e-mail.
Strážiť
Obľúbené
Porovnať

Kód: 176731

P/N: MT2P3EE/A

Výrobca: Beats

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Slúchadlá

Beats Studio Buds + bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku sivá

Aktívne potlačenie šumu a režim Transparency

Dva dynamické režimy počúvania vám po stlačení tlačidla umožnia vybrať si, či chcete, aby svet nebol počuť, alebo či ho chcete pustiť dovnútra. Aktívne potlačenie hluku (ANC) bolo navrhnuté tak, aby sa prispôsobilo vašu osobnú preferenciu a neutralizovalo nežiaduce vonkajší hluk. Keď potrebujete mať prehľad o okolitom svete, ľahko prepnite na režim Transparency.

Akustická platforma Beats Custom

Slúchadlá Beats Studio Buds+ a ich vlastná akustická platforma prinášajú výkonný, vyvážený zvuk v dômyselnom, kompaktnom prevedení. Prepracované akustické odvetrávanie zlepšuje presnosť zvuku a jemne uvoľňuje tlak na pohodlnejšie celodenné nosenie. Každé slúchadlo je vybavené dvojvrstvovým meničom, ktorý sa prehýba a poskytuje čistejšie basy a veľmi nízke skreslenie. Či už počúvate hudbu, alebo vybavujete hovory, slúchadlá Studio Buds + vám poskytnú bohatý, pohlcujúci zvuk, kdekoľvek.

Viac hudby, menej nabíjania

S celkovou výdržou batérie až 36 hodín, z toho 27 hodín z elegantného nabíjacieho púzdra a až 9 hodín zo slúchadiel, sú Beats Studio Buds+ pripravené vyraziť kedykoľvek. Zistíte, že vám dochádza batéria? Päťminútové rýchle nabíjanie Fast Fuel vám zaistí ďalšiu hodinu používania, takže medzi každým nabitím získate viac hudby, podcastov a hovorov.

Čistá konverzácia

Vylepšené mikrofóny zamerané na hlas v slúchadlách Beats Studio Buds+ vám poskytnú vysoko kvalitnú reprezentáciu v hovoroch. Tieto výkonné mikrofóny aktívne filtrujú okolitý hluk a zvyšujú tak čistotu vášho hlasu.

Prispôsobenie pre lepší zvuk

Slúchadlá Beats Studio Buds+ ponúkajú pohodlné nosenie s dokonalým akustickým tesnením pre najlepší zvukový zážitok. Vďaka štyrom variantom náušníkov (XS, S, M a L) sú slúchadlá Studio Buds + navrhnuté tak, aby padla širšiemu spektru uší. Jednoduché, prispôsobiteľné ovládanie na slúchadlách vám umožní rýchly prístup k obľúbeným nastaveniam a odolnosť proti potu a vode (IPX4) vám umožní vziať si ich kamkoľvek so sebou.

Kľúčové vlastnosti Beats Studio Buds +

Vnímajte emócie silného a vyváženého zvuku z akustickej platformy Beats

Aktívne potlačenie hluku (ANC) sa prispôsobí vám, aby ste sa mohli ponoriť do hudby; Režim Transparency spojí vaše počúvanie s okolitým svetom

Až 36 hodín celkovej výdrže batérie (9hodinová výdrž slúchadiel + 27hodinové nabíjacie púzdro)

Vylepšená kompatibilita so systémami Apple a Android vďaka párovaniu jedným dotykom a hlbšej integrácii ekosystému

Čistý a jasný hlas v hovoroch vďaka vylepšeným mikrofónom

Slúchadlá odolné proti potu a vode (stupeň krytia IPX4)

Štyri veľkosti mäkkých nástavcov do uší poskytujú pohodlné a stabilné uchytenie a akustické utesnenie pre najlepšiu kvalitu zvuku

Priestorový zvuk pre Dolby Atmos vás obklopí zvukom

Väčší dosah a menej výpadkov vďaka špičkovému rozhraniu Bluetooth®

Vreckové nabíjacie púzdro s konektorom USB-C