Assassin Creed Shadows Gold Edition (Xbox Series X)

Predobjednávky

Assassin Creed Shadows Gold Edition (Xbox Series X)

Predobjednávky
Hra pre XSX - Ponor sa do nového príbehu zo série Assassin Creed s podtitulom Shadows, ktorý ťa zavedie do feudálneho Japonska. Tešiť sa môžeš na náročnejšie súboje, silnejších a odolnejších nepriateľov, ktorí sa lepšie bránia, čo dodá každej akcii ešte väčšiu intenzitu. Vyber si štýl súboja - ako tajomná shinoby Naoe alebo ako legendárny samuraj Yasuke. Viac informácií
Platforma (2)
Xbox Series
Edícia (2)
Gold Edition
119,99 €
99,99 € bez DPH
Vychádza 12. 11. 2024
Strážiť
Obľúbené
Porovnať
Nákup na splátky
Na splátky už od 0,09 € / deň viac

Kód: 200582

Výrobca: Ubisoft

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Hry na Xbox Series

Assassin Creed Shadows Gold Edition (Xbox Series X)

Vitaj v Japonsku

Pôjdeš cestou zabijaka či samuraja?

Preži prepletené príbehy Naoe, zbehlé zabíjačky shinobi z provincie Iga, a Yasukeho, mocného afrického samuraja z historickej legendy. Na pozadí búrlivého neskorého obdobia Sengoku toto pozoruhodné duo objaví svoj spoločný osud, keď zaháji novú éru Japonska.


Preskúmaj feudálne Japonsko

Objav podmanivý otvorený svet feudálneho Japonska, od veľkolepých hradných miest a rušných prístavov po pokojné svätyne a pastierske krajiny. Vydaj sa na dych vyrážajúce dobrodružstvo v nepredvídateľnom počasí, meniacich sa ročných obdobiach a reaktívnych prostrediach.


Staň sa shinobi zabijakom

Ako bystrá a obratná Naoe využívaj svetlo a tiene vo svoj prospech, aby si sa vyhol odhaleniu, pretože tvoji nepriatelia reagujú na akúkoľvek zmenu prostredia. Rozptyluj stráže pomocou vďaka kunai, shurikenov a dymovníc, infiltruj nepriateľské základne pomocou svojich parkourových zručností a zabíjaj svoje ciele skrytou čepeľou.


Vyber si cestu legendárneho samuraja

Ako charizmatický samuraj Yasuke zaútoč na svojich nepriateľov s brutálnou presnosťou a silou. Použi jeho bojovo orientované zručnosti na útok, blokovanie, odrazenie a porazení svojich nepriateľov. Využívaj obrovský arzenál zbraní, ktoré máš k dispozícii – katanu, kanabo, lúk, naginatu a ďalšie – a osloboď Japonsko od jeho utláčateľov.


Videá

Trailer

Trailer - Naoe a Yasuke

Predobjednávky
Očakávame 12.11.2024
119,99 €
99,99 € bez DPH
Predobjednávky