Apple Watch Series 8 Cellular 45mm zlatá oceľ so zlatým milánskym ťahom

(2)

Apple Watch Series 8 Cellular 45mm zlatá oceľ so zlatým milánskym ťahom

(2)
Tvoj nepostrádateľný spoločník toho teraz vie ešte viac. Úplne nové snímanie teploty pre hlbší vhľad do ženského zdravia. Detekciu autonehody, nech môžeš byť viac v pokoji. Sledovanie fáz spánku pre lepší prehľad o tom, ako skôr. A nové tréningové metódy vo vylepšenej aplikácii Cvičenie. Budúcnosť zdravia ešte nikdy nevyzerala tak dobre. Viac informácií
809,00 €
674,17 € bez DPH
Porovnať
Použitý alebo rozbalený model Apple Watch Series 8 45mm
Už od 250,90 € více

Kód: 147071

P/N: MNKQ3CS/A

Výrobca: Apple

Distribúcia: CZ

Typ produktu: Inteligentné hodinky

Apple Watch Series 8 Cellular 45mm zlatá oceľ so zlatým milánskym ťahom

Krása, ktorá odolá času.

Hladký a súvislý dizajn dovedený do krajnosti. Apple Watch Series 8 majú brilantný veľký stále zapnutý displej. Vďaka tenkému rámčeku siaha až k okrajom a elegantne kopíruje krivky puzdra.

Stále zapnutý Retina displej. S prehľadom zvládneš všetko. Na jasnom stále zapnutom displeji vyzerajú detailné ciferníky parádne. A je na nich dobre vidieť, aj keď máš ruku dole. Pretože je displej väčší, pohodlne sa ti naň zmestia všetky užitočné komplikácie a ľahko sa prstom trafíš, kam potrebuješ.


Tužší korienok.

Inovácie, ktoré nám umožnili skonštruovať taký krásny stále zapnutý displej od okraja k okraju, zároveň ohromne zvýšili jeho odolnosť. Vďaka silnému prednému sklíčku, robustnej geometrii a rovnej spodnej strane len tak nepraskne.

Odolnosť proti prasknutiu Robustný dizajn.

Odolnosť proti prachu Podľa špecifikácie IP6X.

Odolnosť proti vode Vodeodolnosť WR50 pre plávanie.


Na tvoje zdravšie ja.

Čím viac informácií o svojom zdraví máš, tým viac toho pre neho môžeš urobiť. Vyspelé zdravotné snímače na Apple Watch Series 8 ti poskytnú ucelený vhľad a pomôžu ti lepšie pochopiť, ako si na tom.


Predstavujeme snímanie teploty.

Svojmu cyklu porozumieš ako nikdy. Apple Watch Series 8 majú inovatívny nový snímač, ktorý v spánku monitoruje tvoju teplotu. Môžeš tak sledovať, ako sa priebežne mení. Sledovanie cyklu na základe týchto dát spätne odhaduje dobu ovulácie. To sa môže hodiť pri plánovaní rodičovstva. A keď sa tieto dáta prepoja s informáciami o tepovej frekvencii a záznamy o menštruácii, budeš mať o svojom cykle detailný prehľad.

Jahší spôsob, ako zistiť, kedy si najskôr mala ovuláciu.

Predpoveď periódy. Odteraz menšia neznáma. Podľa dát o teplote na zápästí sa počítajú presnejšie odhady, kedy dostaneš menštruáciu. Tiež si teraz môžeš nechať zobraziť upozornenie, keď záznamy o cykle vykazujú potenciálne odchýlky, ako je nepravidelná alebo dlhá menštruácia. Históriu cyklov potom môžeš odovzdať svojmu lekárovi, aby ste ich spolu mohli prebrať.


Nástroj snov.

Kedykoľvek si urob EKG. Aplikácia EKG na Apple Watch Series 8 dokáže vygenerovať EKG podobné jednozvodovému elektrokardiogramu.

Meraj si hladinu kyslíka v krvi. Z tejto inovácie sa ti bude tajiť dych. Jedinečný snímač a aplikácia v Apple Watch Series 8 umožňujú zmerať si hladinu saturácie krvi kyslíkom, kedykoľvek chceš. A cez deň v noci ju priebežne snímajú na pozadí.

Branie liekov a vitamínov presné ako hodinky. V aplikácii Lieky si môžeš diskrétne a pohodlne evidovať, aké berieš lieky, vitamíny a doplnky stravy. Všetko ľahko zadáš priamo na Apple Watch.


Inovácia, ktorú snáď nebudeš nikdy potrebovať.

Predstavujeme detekciu autonehody. Automatická pomoc. Apple Watch Series 8 teraz po prvýkrát dokážu spoznať, že došlo k vážnej autonehode. Detekcia autonehody potom môže automaticky zavolať záchranárov, poslať im tvoju polohu a upozorniť núdzové kontakty. Detekcia autonehody je na Apple Watch novinka. Využíva kombináciu vylepšeného trojosového gyroskopu s vysokým dynamickým rozsahom a nového akcelerometra snímajúceho vysoké zrýchlenie, mikrofónu, barometra, GPS a vyspelého algoritmu, ktorý zlučuje dáta z rôznych snímačov. Tento algoritmus vychádza z viac ako milióna hodín záznamov skutočných nehôd.


256 g Akcelerometer sníma zrýchlenie až 256 g.

1 milión Vyvinuté na základe viac ako jedného milióna hodín záznamov o riadení a nehodách v reálnych podmienkach.

Detekcia pádu. Apple Watch Series 8 rozpoznajú prudký pád. A keď sa po ňom nebudeš hýbať, zavolajú záchranárov. Detekcia pádu optimálne funguje s aplikáciou Cvičenia.

Tiesňové SOS volania. Keď podržíš bočné tlačidlo, môžu Apple Watch zavolať záchranárov a poslať im tvoju polohu.


Toľko spôsobov, ako si dať do tela.

Trénuj ako nikdy. Prekonaj sa. Či práve ideš, bežíš, šliapeš do pedálov, alebo športuješ akokoľvek inak, Apple Watch na to majú tréningy vo vylepšenej aplikácii Cvičenie. A v novýchzobrazeniach cvičení hneď uvidíš pokročilejšie ukazovatele, ako sú zóny tepovej frekvencie a prispôsobené intervaly. Stále na sebe môžeš pracovať.

Zóny tepovej frekvencie. Urob si rýchlo predstavu o intenzite cvičenia. cvičenie. Tréningové zóny sa počítajú automaticky podľa tvojich zdravotných údajov. Alebo si ich môžeš vytvoriť ručne.

Prispôsob si cvičenie. Vylaď si intervaly aktivity a regenerácie podľa toho, akým štýlom trénuješ. Vďaka upozorneniam budeš mať jasno o tempe, tepovej frekvencii, kadencii a výkone. Daj tomu formu, ktorá ťa dostane do formy.

Daj si svoju trasu. A potom znova a rýchlejšie. Ak často beháš vonku alebo jazdíš na bicykli, môžeš si dať preteky proti svojmu poslednému alebo najlepšiemu výsledku. Priebežné aktualizácie ti to uľahčia.


Lepšie spojenie so všetkým, na čom ti záleží.

Svoj svet máš po ruke. Vybavuj hovory, posielaj správy, streamuj muziku, privolaj si pomoc.

Mapy. Povedú ťa za ruku krok za krokom.

Apple Pay. Pomocou Apple Pay rýchlo zaplatíš rovno zo zápästia.

Režim nízkej spotreby. Zrazu máš po ruke čas navyše. Batéria na celý deň vydrží 18 hodín av novom režime nízkej spotreby až 36 hodín. To sa hodí, keď nemáš po ruke nabíjačku, napríklad pri dlhom lete.


Tisíce spôsobov, ako si ich prispôsobíš.

Svoje obľúbené aplikácie máš na zápästí. Priamo na hodinkách máš prístup k desiatkam tisíc aplikácií v App Store. To z Apple Watch robí ideálne osobné zariadenie na všetko, čo ťa baví.

Dokonale nastavený štýl. Na ciferník si môžeš dať komplikácie presne na to, čomu sa venuješ. A ciferníky Nike sú teraz dostupné všetkým.


Životné prostredie

Hlásime sa k zodpovednosti za ekologickú stopu našich produktov počas celého ich životného cyklu. Sme odhodlaní dopracovať sa k tomu, aby sme jedného dňa vo všetkých našich produktoch a obaloch používali 100% recyklované a obnoviteľné materiály. Apple Watch tak majú celý rad vlastností, ktoré znižujú ich dopad na životné prostredie.

Pozri sa na Apple Watch Series 8 v rozšírenej realite.

Otvor si túto stránku v Safari na iPhone alebo iPade.

Akékoľvek puzdro. Akýkoľvek remienok. Akýkoľvek štýl.

Toto zariadenie podlieha aktualizáciám operačných systémov, digitálneho obsahu, aplikácií alebo softvéru. Odporúčame aktualizovať pravidelne a už pri prvej výzve či sprístupnení, aby zariadenie mohlo byť plne funkčné. Ak nebude systém aktuálny, môže dôjsť k softvérovým chybám, za ktoré predávajúci ani výrobca nenesú zodpovednosť. Pri odovzdaní zariadenia do reklamácie alebo servisu môže byť vždy aktualizované na najnovšiu dostupnú verziu systému.